صندلی ناهارخوری دست دوم

صندلی ناهارخوری دست دوم : هميشه قبل از خريد مبلمان آن را به لحاظ راحتي امتحان كنيد و به حس دروني خود نسبت به رفع بوهاي صاحب قبلي اعتماد كنيد. تشك هاي مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم را بشوييد. در صورت امكان مبلمان خود را تعمير كرده و مبلغ آن را صرفه جويي كنيد و حتي با تعمير مبلمان خود ، تا مدتي از خريد مبلمان دست اول آسوده خاطر باشيد.

صندلی ناهارخوری دست دوم

نكاتي براي خريد صندلي ناهارخوري دست دوم

صندلي ناهارخوري دست دوم نسبت به صندلي هاي توليد كارخانه ارزان است و بنابراين مشتريان بسيار زيادي دارد. شما هميشه مبلمان منزل خود را دوست داريد، مبلمان به راحتي شما كمك كرده و باعث مي شود تا از زندگي خود لذت ببريد.

از آن جايي كه هميشه دوست داريم كه براي خانه خودمان وسايل جديدي را خريداري كنيم بنابراين خريد وسايل و مبلمان دست دوم حس خوبي را به ما منتقل نمي كند. چرا به عوض خريد مبلمان دست دوم، دوست نداريم كه مبلمان خود را تعمير و بازسازي كرده و دوباره از آن استفاده كنيم؟

نكات مهم در رابطه با خريد مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم

  1. امتحان مبل قبل از خريد

چه اين كه مبلمان دست دوم خريداري كنيد يا حتي منزل خود را با مبلمان دست اول كارخانه اي بياراييد، بايد حتما قبل از اين كه مبلغ آن را بپردازيد، راحتي آن را امتحان كنيد.

كشوهاي ميز آن را باز و بسته كنيد، روي صندلي آن بنشينيد و ميز غذاخوري آن را امتحان كرده و حتي اندازه ميز را جويا شويد. حتي اگر قسمتي از مبلمان شكسته شده باشد، نسبت به رفع شكستگي مبل جويا شده و حتما درخواست كنيد كه قبل از جابجايي به منزل شما، شكستگي مبلمان رفع شده باشد و در صورت لزوم قطعه ديگري را جايگزين قطعه شكسته شده بنمايند.

  1. اعتماد به حس دروني به هنگام خريد مبل

مبلمان دست دوم و صندلي ناهارخوري دست دوم به طور يقين بوي بدن صاحبان قبلي را در خود دارد. بنابراين به حس دروني خود اعتماد كنيد، شايد صاحب قبلي مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم، سيگاري بوده و  شما بوي سيگار را خيلي خوب حس مي كنيد.

بوي حيوان خانگي آن ها نيز دقيقا همين گونه است. بنابراين حتما آن ها را بشوييد و در صورت لزوم مواد خوشبو كننده به آن ها بزنيد، بخاطراين كه اين مبلمان در آينده بخشي از خانه شما خواهد شد و شما بايد نسبت به آن حس خوبي داشته باشيد.

به هنگام خريد صندلي ناهارخوري دست دوم ارزان توجه كنيد كه محكم باشد تا در درازمدت بتوانيد از آن استفاده نمايييد.

  1. آلوده بودن تشك هاي مبلمان و صندلي ناهار خوری دست دوم به ميكرب ها

 اگرچه توصيه مي كنيم كه در صورت امكان هرگز مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم خريداري نكنيد بخاطر اين كه به ميكروب ها و باكتري ها ‌آلوده شده اند. ميكروب هايي كه شما قادر به ديدن آن نيستيد و مي تواند محل زندگي مملو از شور و شوق شما را آلوده كرده و خسارات جسمي و روحي يا حتي مالي را به به بار بياورد.

بنابراين اگر به لحاظ شرايط مالي، قادر به خريد مبلمان و صندلي ناهارخوري جديدي نيستيد، در اين صورت مي توانيد مبلماني را خريداري كنيد كه در كوتاه مدت از آن استفاده كرده و بعدها مبلمان و صندلي ناهارخوري جديدي را خريداري كنيد.

  1. تعمير مبلمان و صرفه جويي مالي

 با كمي دقت و حوصله مي توانيد كليه اجزاي تشكيل دهنده مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم را تعمير كرده و آن را مانند روز اول تازه و زيبا كنيد.

شما مي توانيد مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم خود را به يك تعميركار مبلمان به سپاريد تا آن را تعمير كرده و چهره جديدي به مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم شما بدهد. با اين كار شما در امور مالي خود صرفه جويي مي كنيد و مي توانيد طي ماه هاي بعدي نسبت به خريد مبلمان دست اول اقدام نماييد.

  1. توجه به تشك نيمكت ها

نيمكت ها نسبت به مبلمان به گونه متفاوتي طراحي و ساخته مي شوند. فوم و تشك نيمكت را بخوبي بشناسيد و توجه داشته باشيد كه اين تشك ها به مدت زمان طولاني دوامي نخواهند داشت. اين تشك ها با فوم سرد و محكمي درست نشده اند بلكه با پر اندود شده و روي آن ها پارچه يا چرم يا جيري كشيده شده است.

  1. زيبا كردن مبلمان با لمينيت و روكش سازي

 مبلماني كه شما خريداري مي كنيد فقط چوب نيست بلكه تركيب چوب و چرم يا مواد اوليه ديگري است كه باعث زيبايي آن شده است.

بنابراين اگر نسبت به زيبايي مبلمان و صندلي ناهارخوري دست دوم خود حس خوبي نداريد هرگز آن را خريداري نكنيد. شما مي توانيد مبلمان خود را با رنگ آميزي و با قراردادن فوم هايي در زير تشك زيباتر و كاربردي تر كنيد.

اين كارها باعث خواهد شد تا مبلمان شما در درازمدت دوام آورده و قابل استفاده باشد و حتي باعث خواهد شد تا چوب مبلمان نيز كه بخاطر پاره شدن فوم مشخص شده بود مخفي بماند. شما مي توانيد با چسب چوب، فوم ها و چرم و جير را به مبلمان بچسبانيد و آن را زيباتر كنيد. بايد توجه كنيد كه قسمت هاي بزرگ مبلمان را نيز مانند قسمت هاي كوچك تعمير كرده و آن ها را زيبا كنيد.

صندلي ناهارخوري دست دوم ارزان بوده و شما مي توانيد از وب سايت هايي مانند ديوار و شيپور آن را خريداري نماييد و حتي با بازارگردي نيز مي توانيد اين مبلمان را از سمساري ها خريداري كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *