صندلي ناهارخوري کودک

صندلي ناهارخوري كودك يكي از مهم ترين صندلي ها در هر رستوراني است. كودك شما در صندلي كودك زمان زيادي را صرف مي كند. بسياري از والدين، صندلي كودك را يكي از مبلمان خانه فرض مي كنند. توجه كنيد كه نوزادان مي توانند از صندلي كودك در هر زماني سقوط كنند بنابراين والدين بايد صندلي را انتخاب و خريداري كنند كه پايداري بيشتري دارد. استانداردهاي ايمني را در مورد صندلي بسنجيد.

صندلی ناهارخوری کودک

نحوه انتخاب صندلي ناهارخوري كودك

صندلي ناهارخوري كودك يكي از مهم ترين صندلي ها در هر رستوراني است. كودك شما در صندلي كودك زمان زيادي را صرف مي كند. بسياري از والدين، صندلي كودك را يكي از مبلمان خانه فرض مي كنند.

مشخصات ايمني

توجه كنيد كه نوزادان مي توانند از صندلي كودك در هر زماني سقوط كنند بنابراين والدين بايد صندلي را انتخاب و خريداري كنند كه پايداري بيشتري دارد. استانداردهاي ايمني را در مورد صندلي بسنجيد. در صندلي بايد كمربند ايمني و كمربند دو وجهي كار گذاشته شده باشد تا كودك بعد از نشستن ايمني بيشتري داشته باشد. چرخ هاي صندلي بايد به گونه اي باشد كه نلغزد و زماني كه كودك شما در صندلي قرار دارد بتوانيد به او غذا بدهيد. صندلي كودك بايد تحمل وزن كودك شما را داشته باشد.

مشخصات اضافي صندلي بچه

صندلي ناهارخوري كودك علاوه بر ايمني، بايد مشخصات ذيل را نيز داشته باشد:

  1. جابجايي سيني اضافي ـ سيني هاي اضافي هميشه خوب بوده و باعث مي شود كه مادران بتوانند با خيال راحت به بچه هاي خود غذا بدهند ولي سيني هاي اضافي باعث آشفتگي به هنگام غذا دادن به كودك خواهد شد. شما مي توانيد يكي از ظرف ها شسته و با سيني تميزي، به كودك خود غذا بدهيد.
  2. چند منظوره  متناسب با رشد و نيازهاي كودك، صندلي ها نيز متفاوت خواهد بود. به طور مثال، صندلي ناهارخوري كودك مي تواند بعد از بزرگ شدن كودك و تبديل شدن به كودك نوپا مي تواند متناسب با نيازهاي او شكل بگيرد.
  3. تنظيم ارتفاع صندلي  اين ويژگي براي نوزادان كه تازه متولد شده اند، خوب است، همه ميزها با ارتفاع صندلي برابر نيستند.
  4. راحتي – صندلي ناهارخوري كودك را انتخاب كنيد كه هميشه راحت بوده و بتوانيد هميشه و همه حال به او غذا بدهيد.
  5. منعطف و جمع و جور  زماني كه فضاي خانه شما محدود است حتما صندلي ناهارخوري كودك را جمع كرده طوري كه بتوانيد آن را در جايي نگهداري كنيد.
  6. سهولت در تميزي  نوزادان هنگام غذا خوردن، بسيار ريخت و پاش مي كنند بنابراين صندلي را انتخاب كنيد كه براحتي تميز شود. تميز كردن غذا و مايعات روي صندل نبايد به يك مشكل اساسي شما تبديل شود.

ايمن نگه داشتن بچه

صندلي ناهارخوري كودك از بهترين مواد ساخته شده و مي تواند مانع سقوط كودك شما شود. حتما به هنگام استفاده از صندلي كودك از كليه كمربندها استفاده كنيد. زماني كه كودك خود را در صندلي براي تغذيه قرار مي  دهيد حتما به موارد ايمني توجه داشته باشيد. همين قضيه از خفه شدن و سقوط كودك شما جلوگيري خواهد كرد.

انواع صندلي ناهارخوري كودك

صندلي ناهارخوري كودك بايد ايمن و راحت باشد. این محصول بايد الزامات شما را برآورده كند و اين كه بتوان آن را براحتي تميز كرد. شما بايد متناسب با بودجه و سبك زندگي، صندلي ناهارخوري كودك خود را انتخاب كرده و استفاده كنيد. انواع صندلي ناهارخوري كودك به شرح زير است:

·        صندلي چوبي ناهارخوري كودك

اين نوع صندلي ها بسيار مرسوم است و در بسياري از خانه ها مادران از اين نوع صندلي بسيار زياد استفاده مي كنند و براحتي تنظيم مي شود و چندين سيني نيز وجود دارد كه شما مي توانيد به كودك خودتان غذا بدهيد، براحتي تا شده و مي توان آن را در انباري نگه داشت.

·        صندلي ناهارخوري پلاستيكي يا فلزي

صندلي هايي مدرن و سبك بوده و به راحتي حمل شده و تميز مي شوند و مي توان آن ها را تا كرد و در انباري نگه داشت. بسياري از كاربران اين چنين صندلي هايي را دوست دارند.

·        صندلي ناهارخوري كامل

صندلي هاي بلندي بوده كه گاهي اوقات به عنوان صندلي كودك يا گهواره با تاب بچه مي توان از آن ها استفاده كرد. مي توان در آن ها همه نوع زنگ و سوت را يافت. قابليت تنظيم را دارد و به راحتي شسته شده و به راحتي مي توان آن ها را حمل كرد.

·        صندلي ناهارخوري استاندارد سبك

·        صندلي ناهارخوري چند كاره

·        صندلي ناهارخوري تبديل شونده

·        صندلي ناهارخوري قابل حمل

بهترين صندلي ناهارخوري كودك همان هايي هستند كه كودك شما را ايمن و سالم نگه مي دارند. مي توان آن ها را تميز كرد و در انباري نگه داشت. البته در قيمت هاي مختلف و متفاوتي وجود دارند. شما بايد متناسب با بودجه خود این محصول را خريداري كنيد.

موافقين صندلي ناهارخوري استاندارد

  • ارزان تر در مقايسه با مدل هاي ديگر
  • سبك وزن
  • قابليت تاشو و مناسب براي ذخيره و انبار كردن
  • قابليت سهولت در تميزي و پايه ساخته شده از پلاستيك و امكان جايگذاري غذاي بيشتر براي كودك

این محصول بايد به قدري راحت باشد كه باعث آزار و اذيت كودك نشود و كودك از هر جهت در آن راحت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *