صندلي ناهارخوري رستوراني

صندلي ناهارخوري رستوراني يكي از انواع ميز و صندلي است كه هر رستوراني بايد نسبت به خريداري آن اقدام كند.

مهم ترين موارد ضروري در انتخاب صندلي ناهار خوري رستوران عبارتند از

  • توجه به رفت و آمد مشتريان
  • توجه به هدف و مفهوم رستوران

برنامه ريزي براي مهماني ها و انواع و اقسام رويدادها

صندلي ناهارخوري رستوراني

صندلي ناهارخوري رستوراني يكي از انواع ميز و صندلي است كه هر رستوراني بايد نسبت به خريداري آن اقدام كند. صندلي ام دي اف ناهارخوري رستوراني يكي از زيباترين صندلي هاست كه چشم هر بيننده اي را متحير مي كند.

صندلي ناهارخوري رستوراني چگونه بايد باشد؟

صندلي ناهارخوري رستوراني بايد به قدري راحت باشد كه مشتريان شما هنگام صرف غذا احساس ناراحتي نكنند. اگر دقت كرده باشيد مشتريان هرگز از يك رستوران شلوغ خوششان نمي آيد و بيشتر به سراغ رستوران هاي آرام و ساكت مي روند و ترجيح مي دهند كه در اين چنين رستوران هايي غذا را ميل كنند.

نحوه انتخاب بهترين ميز و صندلي ناهارخوري رستوراني

شايد فكر كنيد كه غذاي شماست كه باعث مي شود تا به مدت زمان طولاني در يك رستوران باقي بمانيد ولي در واقع اين صندلي شماست كه شما را در جاي خودتان ميخكوب مي كند. گاهي اوقات عوامل بسيار زيادي دست به دست هم مي دهند تا يك رستوران از نظر مشتريان جذاب و زيبا باشد.

اگرچه ممكن است كه ميزها و صندلي هاي يك رستوران اولويت شما نباشد، ولي توجه داشته باشيد كه اين ميز و صندلي هاست كه باعث ايجاد يك محيط امن و راحت براي مشتريان شده يا اين كه باعث مي شود تا آن ها خيلي زود رستوران را ترك كنند.

موارد ضروري براي مدنظر قرار دادن ميز و صندلي ناهارخوري رستوراني

برنامه ريزي براي سالن غذاخوري رستوران خيلي بيشتر از خريد ميز و صندلي رستوران است. شما بايد مطابق قوانين محلي خود رفتار كرده و ميز و صندلي هاي مورد علاقه خود را خريداري كنيد. راحتي مشتريان بزرگ ترين و مهم ترين اولويت شماست.

صندلي ناهارخوري رستوراني شما، معرف هدف رستوران شما در جلب نظر مشتري ايست.

نوع صندلی مورد نیاز

نوع صندلي انتخابي شما با فضاي رستوران و كاري كه انجام مي دهيد ارتباط مستقيم دارد. وجود ميز و صندلي هاي به تعداد بيشتر مي تواند باعث آزار و اذيت مشتريان شده و حتي مشتريان خودتان را از دست بدهيد.

شما در يك فضاي بزرگ مي توانيد انواع و اقسام ميزها و صندلي ها را قرار داده و بدين ترتيب رضايت مشتريان را فراهم آوريد. اگر فضاي محدودي داريد، بايد ميزها و صندلي هاي كوچكي را خريداري كنيد.

در صورتي كه رستوران شما به يك خيابان شلوغ ديد دارد، از ميزها و صندلي هاي بلند استفاده كنيد. اين نوع ميز و صندلي ها در اندازه كوچك باعث خواهد شد تا بتوانيد ميز و صندلي هايي به تعداد زياد را خريداري كنيد و البته در همين حين نيز بتوانيد از ساير ميزها و صندلي هاي ديگري هم استفاده كنيد.

صندلي ام دي اف ناهارخوري رستوراني به زيبايي هر چه بيشتر رستوران شما كمك مي كند.

توجه به رفت و آمد مشتريان و صندلي ناهار خوري رستوراني

شما بايد در كليه مراحل برنامه ريزي، بايد به اين قضيه توجه داشته باشيد، بايد ميزها و صندلي ها به طور طبيعي در رستوران شما قرار بگيرند، و همين طوري هم مشتريان هم بتوانند بين ميزها و صندلي ها تردد كنند.

اگرچه بزرگتر كردن فضا به معناي ترافيك بيشتر مشتريان نخواهد شد و در ضمن حريم خصوصي مشتريان هم رعايت شده باشد. فضاي بين ميزها و صندلي ها بايد به گونه اي باشد كه مشتريان و پرسنل نيز بتوانند تردد كرده و در ضمن راحتي مشتريان نيز تامين شده باشد.

برنامه ريزي براي مهماني ها و انواع و اقسام رويدادها

در عين اين كه ميزهاي كلاسيك را در رستوران خود داريد، بايد به فكر خريدن ميزها و صندلي هاي ديگري نيز باشيد. آيا به برگزاري مهماني هاي بزرگ و كوچك و انواع و اقسام رويدادها مي انديشيد؟

اگر اين چنين است بايد دپو يا انباري داشته باشيد تا ميزها و صندلي هاي ديگر را در آن جا انبار كنيد تا به هنگام برگزاري مهماني ها و رويدادها بتوانيد از آن ها استفاده كنيد.

توجه به هدف و مفهوم رستوران و صندلي ناهارخوري رستوراني

هر رستوران با توجه به موضوع و مفهوم و هدفي تاسيس شده است. دكوراسيون رستوران براساس اين مفهوم و موضوع چيده مي شود. شما بايد مفهوم رستوران خود درك كرده و به آن نائل شويد. تمامي جنبه هاي رستوران شما بايد مفهوم و هدف رستوران را تامين كند.

به همين دليل است كه يك رستوران ظريف فرانسوي مبلمان ساده خانگي را نخواهد داشت. هرگز ميزها و صندلي هاي ساده خانگي در اين چنين رستوراني موثر واقع نخواهند شد و در همين حال دكوراسيون شمعداني و و ميزهاي دو نفره نيز براي فست فودها و رستوران هاي ارائه كننده پيتزا نيز مناسب نيست.

صندلي هاي پارچه اي و ظريف براي رستوران هاي كلاسيك مناسب بوده و آن ها را زيبا نشان مي دهند ولي اين چنين دكوراسيون در محلي كه بچه ها بازي مي كنند و جمعيت خيلي زيادي وجود دارد مناسب نبوده و اشكالاتي را ايجاد مي كند. اگر خانواده ها، مهم ترين مشتريان شما هستند، ميزها و صندلي هاي مناسب آن ها را انتخاب كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *