خريد صندلي ناهارخوري چوبي

خرید صندلي ناهارخوری چوبي براي دكوراسيون آشپزخانه يك امر بسيار مهم است و شما مي توانيد متناسب با بودجه خودتان ، هر نوع صندلي ناهارخوری چوبي را خريداري كنيد.

البته سليقه هر خانواده اي نسبت به ساير خانواده ها متفاوت است و در ضمن بودجه نيز در زمينه خريد نيز مي تواند تعيين كنند باشد.

خريد صندلي ناهارخوری چوبي

امروزه شما مي توانيد هم به صورت حضوري و هم به صورت آنلاين خريد صندلي ناهارخوری چوبي را انجام دهيد و شما مي توانيد متناسب با رنگ ساير مبلمان آشپزخانه ، صندلي ناهارخوری چوبي را خريداري كنيد.

نحوه انتخاب ميز غذاخوري و خريد صندلي ناهارخوری چوبي متناسب با فضا و سبك زندگي

بهترين ميز غذاخوري و صندلي ناهارخوری چوبي بايد با بودجه شما متناسب باشد. بايد با فضاي زندگي و سبك زندگي شما تناسب داشته باشد. حتي در اين چنين شرايطي مي توانيد حداقل 5 تا 10 ميز را براي خانه خود انتخاب كرده و خريداري كنيد.

شما مي توانيد براي 5 سال اول زندگي خود، ميزي را انتخاب كرده و با خريد ميز جديد و صندلي ناهارخوری چوبي آن ها را در جاهاي ديگري استفاده كنيد. يك ميز غذاخوري و صندلي ناهارخوری چوبي بايد محكم و سبك باشد ، طوري كه بتوانيد در جاهاي ديگري از منزل خود آن ها را استفاده كنيد.

در اين مقاله ما به شما در زمينه نحوه خريد صندلي ناهارخوری چوبي و ميز غذاخوري راهنمايي لازم را ارائه مي كنيم. اميد است كه بتوانيد از آن به نحو كامل استفاده كنيد.

اندازه

میز ناهار خوری شما باید در آشپزخانه باشد. اما یک میز ناهار خوری یک مبلمان فریبنده است و شما نیز باید فضای اطراف آن را حساب کنید.

برای تجسم چگونگی شکل گیری یک مبلمان بزرگ تر در اتاق خود، زمان را برای جلوگیری از طول و عرض روی زمین (مانند نوار رنگی نقاش) و همچنین ارتفاع ميز را انتخاب کنید.

علاوه بر میز، شما 3 پا از اتاق در همه طرف ها به عنوان فضاي خالي داشته باشيد و بیشتر بهتر است – راحت در صندلی نشسته و در اطراف فضای حرکت کنید. پس آیا ناهارخوری شما بخشی از یک فضای چندگانه (مانند یک اتاق بزرگ است که شما آن را به اتاق نشيمن و ناهارخوری تقسیم می کنید) یا شما یک اتاق غذاخوری جداگانه دارید، با اندازه گیری طول و عرض فضا که می توانید آن را به میز ناهار خوری اختصاص دهید سپس از این دو اندازه گیری حدود 1 متر را به دست آورید تا طول و عرض ميز ناهارخوری مورد نظر را بدست آورید.

ميز و خريد صندلي ناهارخوری چوبي

بعدا، در مورد چگونگی استفاده از ميز فکر کنید و تعداد افراد نشسته كنار ميز را محاسبه كنيد. ، هر جایی كه ميز نیاز به 55 تا 57 سانتي متر فضا دارد را محاسبه نماييد و صندلی های بزرگتر به فضاي بزرگتري نياز دارند.

جدول محاسبه

تعداد نفرات اندازه ميز
1-2 نفر 76- 91 سانتي متر ميز مدور يا مربع
4 نفر 91- 121 سانتي متر مدور يا مربع
6 نفر 152سانتي متر براي ميز مدور يا مربع

182 سانتي متر براي ميز مستطيل يا بيضي

8 نفر 182 سانتي متر براي ميز مدور يا مربع

243 سانتي متر براي ميز مستطيل يا بيضي

10 نفر 304سانتي متر ميز مستطيل شكل

ميز مربع يا بيضي شكل توصيه نمي شود

 

تاثير بصري ميز و خريد صندلي ناهارخوری چوبي

متوجه شدم که وزن بصری یک مبلمان واقعا می تواند بر احساسات تاثیر بگذارد. ممکن است از لحاظ فنی درست باشد، اما اگر یک مبلمان تیره یا بزرگ باشد یا خیلی نزدیک به مبلمان دیگر باشد، به نظر می رسد بايد بزرگ انتخاب شود

برای تجسم چگونگی شکل گیری یک مبلمان بزرگتر در اتاق خود، زمان را برای جلوگیری از طول و عرض روی زمین (مانند نوار رنگی هنرمند) و همچنین ارتفاع جدول را انتخاب کنید .

معمولا روی گوشه های نوار با نوار اندازه گیری ایستاده و سپس سعی كنيد در آن فضا با مبلمان مشابه اندازه (مانند دو صندلی) را پر کنید، بعد از آن یک گام به عقب بر می گرديد تا احساس خود را بررسي كنيد.

همچنين شما مي توانيد تصور كنيد كه دوستان شما روي نوار اندازه گيري ايستاده و به شما نگاه مي كنند. اگر ميز خود را به خاطر يك مبلمان در كنار اتاق نشيمن خود قرار نمي دهيد در اين صورت يك ميز نازك تر و سبك تر را انتخاب كنيد.

یک میز ناهار خوری یک مبلمان فریبنده است و شما باید فضای اطراف آن را حساب کنید.

اگر فضاي شما تنگ است بايد به روش هاي فكر كنيد كه بتوانيد فضاي زيادي را براي مبلمان خود ايجاد كنيد. بنابراين مي توانيد متناسب با نيازها و تعداد افراد مهمان، ميز و صندلي ناهارخوری چوبي خود را انتخاب كنيد.

مهم ترين برندها براي خريد صندلي ناهارخوری چوبي 

از مهم ترين برندهاي صندلي ناهارخوری چوبي مي توان به پونه، ارغوان، اركيده، آريز ، بومرنگ، پگاه، رز، كارن، روماك، شبنم، ليندا، ماهان، مان، ياس، ويدا، ياسمن، النا، ديانا، ماهور، نسترن، نسيم، نيلوفر، آوند و هيما اشاره كرد. با خريد نقدي صندلي ناهارخوری چوبي مي توانيد اين برندها را در منزل خود تجربه كنيد و خريد نقدي صندلي ناهارخوری چوبي بهترين روش براي برخورداري از صندلي هاي با كيفيت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *