مبلمان رستوران و کافی شاپ

مبلمان رستوران و كافي شاپ يكي از مهم ترين اجزاي دكوراسيون رستوران و كافي شاپ به شمار مي رود. شما بايد مبلمان رستوران و كافي شاپ خود را به گونه اي انتخاب كنيد كه بتوانيد در درازمدت از آن استفاده كنيد. تغيير ابعاد مبلمان رستوران و كافي شاپ به شما كمك مي كند تا فضاي تجاري خود را گسترده تر كنيد.

مبلمان رستوران و کافی شاپ

مبلمان رستوران و كافي شاپ چگونه بايد باشد؟

مبلمان رستوران و كافي شاپ يكي از مهم ترين اجزاي دكوراسيون رستوران و كافي شاپ به شمار مي رود. شما بايد مبلمان رستوران و كافي شاپ خود را به گونه اي انتخاب كنيد كه بتوانيد در درازمدت از آن استفاده كنيد.

تغيير ابعاد مبلمان رستوران و كافي شاپ به شما كمك مي كند تا فضاي تجاري خود را گسترده تر كنيد و مشتريان بيشتري را به رستوران يا كافي شاپ خود دعوت كنيد.

مبلمان شيك رستوران و كافي شاپ باعث مي شود كه بر اعتبار محل شما افزوده شود و به تدريج به برند ماندگاري تبديل خواهيد شد.

رعايت نكات مهم به هنگام خريد مبلمان رستوران و كافي شاپ

  1. انتخاب نوع مبلمان

 مواد اوليه مبلمان رستوران و كافي شاپ، گوياي كسب و كار شما هستند. صندلي چوبي يا  MDFيك فضاي گرم و صميمي را در رستوران ايجاد مي كنند و برعكس مبلمان فلزي، سرد و بيروح هستند. البته در نوع ديگري، در برخي محصولات چوب و فلز باهم تركيب شده اند و اين چنين مبلماني مورد علاقه مشتريان شما خواهد بود.

شما بايد راحتي مشتريان را مد نظر داشته باشيد. مبلمان رستوران و كافي شاپ ها در اندازه هاي مختلف و گوناگوني ساخته مي شوند. با این حال، اندازه صندلی و ارتفاع پشت دو ویژگی بسیار مهم است. صندلی ها به طور کلی 16، 18 یا 20 اینچ هستند. کوچکترین صندلی ها در مکان های کافه یا مناطقی که جابجایی بیشتر مورد نیاز است استفاده می شود.

ارتفاع پایه نیز مهم است، نه برای آسایش به اندازه طراحی زیبایی. هنگامی که ارتفاع مبلمان و دکور متفاوت باشد، اتاق ها بهتر می شوند.صندلي به ارتفاع 76 سانتي متر كه نسبت به ميز بلندتر هستند باعث مي شوند كه فضاي رستوران و كافي شاپ زيباتر به نظر مي رسيد و جالب توجه كند.

  1. خريد مبلمان تجاري

مراقب باشید اینترنت و فروشندگان جعبه های بزرگ اغلب صندلی هایی را می فروشند که برای یک رستوران مناسب هستند اما سه ویژگی مهم را ندارند. اول، مبلمان رستوران و كافي شاپ براي استفاده طولاني مدت ساخته نشده اند، دوم، مبلمان براي كاربري هاي خانگي طراحي و تهيه مي شوند، و بنابراين نمي توان آن ها را با مواد شوينده تجاري تميز كرد. مهمتر از همه، سازنده این محصول را برای استفاده تجاری مورد آزمایش قرار نداده است. در اغلب موارد اگر مبلمان در محيط هاي تجاري مورد استفاده قرار گيرد توليدكننده نسبت به آن مسئوليتي نخواهد داشت. مدير رستوران بايد جوابگوي كيفيت پايين مبلمان باشد. اين نوع اشتباه در برخي موارد خيلي گران تمام مي شود.

  1. تناسب مبلمان رستوران و كافي شاپ با محيط و فضاي شما

رستوران و كافي شاپ يك محل سرگرمي است و اغلب مردم فقط به صرف غذا اهميت مي دهند و به دكوراسيون محيط و رستوران اهميت نمي دهند. اين چنين افرادي فقط به خوردن غذا اهميت مي دهند. اين قضيه به تك تك افراد بستگي دارد. اگر مي خواهيد كه رستوران يا كسب و كاري را راه اندازي كنيد حتم متناسب با محيط و شرايط خودتان، مبلمان رستوران و كافي شاپ را انتخاب كنيد. در بيشتر موارد محيط رستوران و كافي شاپ خيلي بيشتر از يك محيط غذاخوردن براي افراد مهم مي شود. مبلمان رستوران و كافي شاپ به افرايش اعتبار شما كمك مي كند، مشتري دوست دارد كه برند شما در محيط رستوران و كافي شاپ ديده شود. آيا دوست داريد كه به رقباي خودتان شبيه بوده يا منحصر به فرد باشيد؟

  1. تاثير كف رستوران و كافي شاپ بر مبلمان

کفهای چوبی، فرش یا کاشی، يا هر سطحي، نسبت به هم متفاوت هستند. شما مي توانيد متفاوت راه رفتن خود ر بر روي انواع سطوح كف ها بسنجيد. تصور كنيد كه به مدت طولاني ايستاده ايد و حالا در پاها، گردن و شانه هاي خودتان احساس خستگي مي كنيد.

زماني كه مبلماني اشتباهي را روي يك كف بگذاريد، هر نوع حركت مبلمان باعث سر و صداي حاضرين خواهد شد. شما بايد در كف هاي MDF از مبلماني استفاده كنيد كه سروصداي ناخوشايند ايجاد نكرده و باعث خراشيدگي كف رستوران نشود. اگر اين چنين اتفاقاتي رخ داده حتما مبلمان رستوران و كافي شاپ خود را عوض كنيد تا آرامش مشتريان خود را حفظ كرده باشيد.

نوك پايه هاي صندلي روي فرش بهتر است كه از نيكل باشد. اين نوع صندلي ها نسبت به صندلي هاي پلاستيك بهتر عمل مي كنند. شما مي توانيد از صندلي هاي پلاستيكي روي كف  كاشي كاري شده استفاده كنيد. متناسب با شرايط محيط،          صندلي ها و ميزهاي پلاستيكي، به تدريج فرسوده مي شوند. شما بايد متناسب با شرايط محيطي خودتان مبلمان مناسب را خريداري كنيد. مبلمان شيك رستوران و كافي شاپ شما باعث مي شود كه مشتريان دائمي داشته باشيد.

  1. خريد متناسب با بودجه

شما بايد متناسب با بودجه خود مبلمان رستوران يا كافي شاپ را خريداري كنيد. هرگز مبلمان غيرتجاري را خريداري نكنيد. شما بايد به كيفيت مواد اوليه استفاده شده در مبلمان توجه كنيد. مبلمان تجاري باعث خواهد شد تا در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد و هرگز مبلمان خانگي را در محيط هاي تجاري استفاده نكنيد. شما مي توانيد مبلمان محكم و بادوامي را خريداري كرده و در هزينه هاي خودتان صرفه جويي كنيد.

شركت جهانتاب هميشه بهترين و با كيفيت ترين محصولات را براي محيط هاي رستوران و كافي شاپ توليد مي كند. محصولات اين شركت را مي توانيد به صورت آنلاين از فروشگاه هاي معتبر يا به صورت حضوري خريداري كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *