مبل و صندلي رستوران

مبل و صندلي رستوران يكي از اركان آن بوده و در صورتي كه مرتب چيده شود علاوه بر بزرگنمايي رستوران در جذب مشتري نقش بسزايي دارد. مبل و صندلي رستوران مدرن نيز مانند رستوران سنتي مهم بوده و بايد مورد توجه قرار گيرد.

مبل و صندلي رستوران

مبل و صندلي رستوران چگونه بايد باشد؟

هنگام باز کردن یک رستوران جدید باید چیزهای زیادی را در نظر گرفت: انتخاب محل درست، منو، دستور العمل ها، تیم، تبلیغات و موارد دیگر

 انتخاب میزها و صندلی ها برای میزبانی مشتریان شما ممکن است به نظر بیاید.با این حال، این بسیار مهم است.

شما بايد به اين موارد توجه داشته باشيد تا بتوانيد مبل و صندلي بهتري را براي مشتريان خود تهيه كنيد:

  1. سازگار مبل و صندلي رستوران با منو

به یاد داشته باشید، رستوران شما بيانگر ميزان موفقيت شما در كسب و كار است. شما مشتریان خود را به صرف غذا دعوت مي كنيد .اطمینان حاصل کنید که دکور شما باعث ایجاد جو و احساساتی می شود که شما می خواهید در رستوران خود ايجاد كنيد.

فضای آرام و دلپذیر را مي خواهيد؟ ، مد روز حداقل و مرسوم و هر سبکی که برای مبل و صندلي رستوران خود انتخاب میکنید، اطمینان حاصل کنید که مورد نظر شما است.

  1. تمرکز بر قابلیت و راحتی مبل و صندلي رستوران

اگر چه طراحی باید در نظر گرفته شود، هرگز نباید بر قابلیت و راحتی آن اهمیت داشته باشد. این مورد را در ذهن داشته باشید شما به طور مرتب باید صندلی ها و ميزهاي خود را با توجه به نیازهای مشتریان خود حرکت دهید.علاوه بر این، و به خصوص اگر غذاهاي شما در زمان هاي بلندي به دست مشتريان مي رسد، مشتريان بايد در مبل و صندلي هاي خود راحت باشند.

  1. عدم سخت گيري در مورد مبل و صندلي رستوران

در نظر بگیرید که رستوران شما در بلندمدت به معروفيت خواهد رسيد. آیا شما نیاز دارید صندلی ها را در یک فضای کوچک ذخیره کنید؟ شاید خرید صندلی های تاشوئی نيز كار ارزشمندي است.

اگر براي صندلي هاي رستوراني ملحفه يا يك لباس مبلي انتخاب كرده ايد، اثاثه یا لوازم داخلی آن را آسان انتخاب کنید.

  1. استفاده از چندين ميز و صندلي مختلف رستوراني

اگر فضاي كافي داريد، مي توانيد از ميزها و صندلي هاي مختلف و متفاوتي استفاده كنيد تا بتوانيد مشتريان از گروه ها مختلف سني را در رستوران پذيرا باشيد.

برخي از مشتريان دوست دارند كه كنار ميزي ايستاده يا نشسته و آزادانه نوشيدني هاي خود را ميل كنند. شما مي توانيد بدين منظور ميزهاي بزرگ و كوچكي را خريداري كرده تا با اين روش بتوانيد همه نيازهاي مشتريان خود را برآورده كنيد. مبل و صندلي رستوران مدرن و شيك مي تواند باعث زيبايي رستوران شما شود. بنابراين به نكته هميشه توجه داشته باشيد.

  1. استفاده از مبل و صندلي رستوران محكم

 همه ميزها و صندلی ها برای استفاده حرفه ای مناسب نیستند. اگرچه ممکن است وسوسه شويد كه از ميزها و صندلي هاي ارزان قيمت استفاده كنيد، و هر چه زودتر ميز و صندلي هاي قبلي كه خراب شده اند را كنار گذاشته و ميز و صندلي هاي جديدي را خريداري كنيد. سعي كنيد كه از مبل و صندلي هاي بادوام و حرفه اي رستوراني استفاده كنيد تا اعتبار رستوران شما حفظ شود.

  1. سازماندهي دقيق مبل و صندلي رستوران

طرح خود را براي مرتب چيدن مبل و صندلي رستوران روي كاغذي ترسيم كنيد. بايد ترافيك مشتريان را بين مبل و صندلي رستوران، بين فضاي بين سال غذاخوري و آشپزخانه، ورودي و خروجي رستوران پيش بيني كنيد.  در همين رابطه بايد حركت پرسنل خود را نيز به اين حركت ها اضافه كنيد تا بتواند بهترين چيدمان را پيش بيني كنيد.

  1. توجه به همه جزئيات مبل و صندلي رستوران

هیچ چیز آزاردهنده تر از پايه هاي صندلی نيست که روي كف سالن غذاخوري قرار داشته و صداي ناهنجاري را توليد مي كند. برای جلوگیری از اصطکاک و خش روی کف رستوران د، لايه هايي از پارچه را به پايه صندلی های وصل کنید.

شما مي توانيد براساس موارد زير هم مبل و صندلي رستوران خود را انتخاب كنيد:

  • اندازه فضای موجود – اگر شما یک رستوران با اندازه متوسط دارید، به جای صندلی ها و ميزهاي بزرگ، مبل و صندلي هاي جمع و جوري را انتخاب کنید. مشتريان و كاركنان بايد بتوانند براحتي بين مبل ها و صندلي هاي رستوران حركت كنند. بدون اینکه تعداد صندلیها و میزهای موجود در رستوران جابجا شوند. بعد از برآورد مساحت رستوران، مي توانيد مبل و صندلي مورد علاقه خود را از شركت جهانتاب سفارش دهيد.
  •  طراحی رستوران – جمعیتي که شما به آن ها غذا سرو مي كنيد و نوع غذاي رستوران، عامل تعیین کننده ای در طراحی رستوران خواهد بود. اگر یک غذای سفارشي یا یک غذای آماده را که عمدتا به خانواده های صاحب بچه، سرو مي كنيد، مبل و صندلي كوچك و كم حجم را انتخاب کنید. از سوی دیگر، اگر شما یک رستوران ناهار خوری معروفي را داريد، صندلی ها و نیمکت های بزرگتر، عمیق تر و  مبلمان روكش شده اي را تهيه كنيد تا بتوانيد در مراسم هاي بعدي از آن استفاده كنيد.

شركت جهانتاب در زمينه طراحي و توليد انواع و اقسام مبل و صندلي رستوران تخصص و تجربه لازم را داراست و شما مشتريان گرامي مي توانيد محصولات مورد علاقه خودتان را از وب سايت اين شركت ملاحظه كرده و از فروشگاه آنلاين معتبر يا به صورت حضوري خريداري نماييد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *