مبل رستوراني جهانتاب

مبل رستوراني جهانتاب شيك و منحصربفرد بوده و شما به طور يقين دوست خواهيد داشت كه رستوران خود را با اين نوع مبلمان بياراييد.

مبلمان رستوراني در انواع و اقسام مختلف طراحي و ساخته مي شود و شما بايد متناسب با سبك رستوران خودتان مي توانيد از مبل رستوراني جهانتاب استفاده كنيد. مبل رستوراني جهانتاب، رستوران شما را در مقايسه با بقيه منحصربفرد و شيك نشان مي دهد.

مبل رستوراني جهانتاب

مبل رستوراني جهانتاب چه ويژگي هايي دارد؟

برخي مبلمان ها از چرم ساخته شده كه جلوه خاصي دارد. مبل رستوراني شيك جهانتاب، جلوه خاصي دارد و مشتريان شما دوست خواهند داشت كه مدت زمان زيادي را در رستوران شما سپري كنند.

هميشه براي لذت بردن از غذا، نشستن روي مبلمان تاثير به سزايي دارد و بنابراين مديريت رستوران بايد به اين نكته توجه داشته باشد تا بتواند مشتريان بيشتري را جذب كند. مبل رستوراني جهانتاب يكي از بهترين مبلمان ها براي استفاده در رستوران است و شما بايد نسبت به اين نكته حساسيت داشته باشيد.

مبل رستوراني جهانتاب و تجربه چندين ساله

شركت جهانتاب در زمينه طراحي و توليد مبلمان رستوران 40 سال تجربه دارد و همين مقدار تجربه به شما كمك مي كند تا بتوانيد با خيالي راحت، براي مبلماني را انتخاب كنيد.

شركت جهانتاب مبلمان رستوراني در مدل هاي مختلف تهيه كرده و در وب سايت به نمايش گذاشته شده و شما مي توانيد متناسب با سبك و بودجه خودتان، مدل (ها) را انتخاب كرده و استفاده كنيد.

مبل رستوراني جهانتاب به صورت تكي و گروهي طراحي و توليد مي شود. در برخي اوقات خانواده ها و جمعي از دوستان به رستوران آمده و دوست دارند كه به صورت جمعي، از غذاهاي خوشمزه رستوراني شما لذت برده و در نوبت هاي بعدي، رستوران را به دوستان بعدي معرفي كنند.

مبلمان فلزي رستوراني

مبلمان فلزي رستوراني يكي ديگر از توليدات شركت جهانتاب است و شما بايد متناسب با فضاي خاص رستوران، از مبلمان خاصي استفاده كنيد.

هر چقدر كه مبلمان رستوراني شما شيك و منحصربفرد باشد به همان اندازه برند رستوراني شما در بين عام و خاص معروف خواهد شد. مبل رستوراني شيك جهانتاب را نيز به محض مشاهده تاييد كرده و دوست خواهيد داشت كه از آن در رستوران خود استفاده كنيد.

از آن جايي كه برخي از مشتريان، خانواده هايي هستند كه بچه ها و نوزادان كوچكي دارند بنابراين مديريت رستوران بايد براي اين چالش، مبلمان مخصوص كودكان را آماده داشته باشد كه مادران بتوانند با خيال راحت به بچه هاي خودشان خوراكي مورد علاقه آن ها بخورانند.

نورپردازي نيز در اين زمينه نقش موثري دارد و نبايد نسبت به آن بي توجه باشيد. نورپردازي باعث مي شود كه رستوران شما زيباتر به نظر برسد.

مبل رستوراني جهانتاب و كنترل كيفيت محصولات شركت جهانتاب

شركت جهانتاب، پس از تهيه مواد اوليه مبلمان رستوراني، طرح مبل ها را ترسيم كرده و با دقت و توجه مهندسين و متخصصين، آن را از هر نظر تست مي كند تا در نهايت تيم كنترل كيفيت شركت، كيفيت محصول را تست و اجازه خروج محصول از كارخانه شركت را مي دهد.

مبلمان هاي چرمي بايد از بهترين و باكيفيت ترين مواد اوليه انتخاب مي شود تا بعد از برش هايي روي اسكت هاي چوبي نصب مي شود.

شركت جهانتاب براي همه نوع رستوران شامل فست فود و رستوران هاي سنتي و مدرن نيز محصولاتي دارد كه شما مي توانيد متناسب با سليقه خودتان، محصول مورد نظر را سفارش داده تا در اسرع وقت نسبت به طراحي و توليد آن اقدام شود.

مبل رستوراني جهانتاب و كارهاي توليدي مبلمان

در كارخانه و كارگاه هاي توليد مبلمان، بخش ها و نفرات زيادي وجود دارند كه در اين زمينه مشغول به كار هستند و برخي از افراد در بخش چرم و جير فعال بوده و اين مواد را برش مي دهند و برخي ديگر اسكلت هاي فلزي يا چوبي را شكل داده و اين قسمت از مبلمان را تراش داده و آن ها را پرداخت مي كنند.

ميزهاي رستوران نيز هم جهت با مبلمان رستوراني طراحي و توليد مي شوند. ميز بايد با مبلمان رستوراني هماهنگي داشته باشد تا هم به لحاظ بصري و هم به جهت كيفيت محصول ، مشتري پسند بوده و در نهايت باعث ارتقاي برند رستوراني شود. حتي شما مي توانيد با رعايت يك سري اصولي، چيدمان مبلمان را در رستوران به گونه اي تنظيم كنيد كه هرگز با كمبود فضا مواجه نشده و مشتريان نيز راحتي بيشتري را احساس كنند.

تناسب و هماهنگي بین محصولات

تناسب و هماهنگي مبلمان رستوراني با رنگ ديوار و كف رستوران نيز باعث خواهد شد تا چشمان مشتري هرگز اذيت نشده و همين نيز باعث آرامش بصري براي آن ها خواهد شد.

شركت جهانتاب در فروشگاه هاي مختلفي مانند ديجي كالا محصولات خود را معرفي كرده تا مردم و مشتريان بتوانند اين محصولات را خريداري كنند.

شما مي توانيد محصولات شركت را به چند روش خريداري كنيد:

  • خريد آنلاين محصولات از وب سايت هاي فروشگاهي مانند ديجي كالا و سايرين
  • خريد حضوري از نمايشگاه محصولات شركت
  • خريد آنلاين از كانال تلگرام شركت

در كل شركت جهانتاب هميشه انتظارات شما مشتريان را برآورده مي كند. منتظر شما هستيم. پيشنهادات و انتقادات سازنده شما راهگشاي ما براي توليد محصولات باكيفيت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *