مبلمان رستوراني فضاي باز

مبلمان رستوراني فضاي باز ، مبلماني است كه در خارج از محيط سربسته رستوران قرار مي گيرد و برخي از مشتريان دوست دارند كه در اين چنين فضاهاي بازي غذا خود را ميل كنند.

با گرم تر شدن هوا مردم دوست دارند كه در فضاهاي باز رستوران ها غذاي خود را ميل كنند. مبلمان رستوراني فضاي باز در فصول گرم با استقبال شديد مردم روبروست.

شرايط مبلمان رستوراني در فضاي باز

برای موفقیت هر رستوران، بسیاری از اجزای مختلف مثل مديريت تا دکوراسيون، کارکنان ، غذا و مکان و نقش بسيار مهمي دارند، اما یکی از مهمترین جنبه های موفقیت رستوران، طراحی رستوران است.

طرح طبقه بندی که توسط استانداردهای طراحی رستوران و راهنمایی در دستیابی به یک طرح جامع کسب و کار صاحب رستوران مهم است و بايد بدان توجه شود.

مبلمان رستوراني فضاي باز

انگیزه اصلی طرح طبقه بندی رستوران، فضای موجود برای مبلمان در رستوران است كه بايد را به بهترین نحو سازماندهی شود. جزء اساسی هر رستوران داخلی صندلی و میز است. بسته به نوع رستوران، منو، تنظیم ميزهاي و سطح صمیمیت مورد نیاز، اندازه ميزها و کلیه نیازهای فضای صندلی می تواند و باید بسیار متفاوت باشد.

یک رستوران که سبب گردش سریع مشتریان می شود، معمولا میز و صندلی کوچکتری دارد از سوی دیگر، رستوران هایی که گردش مالی محدودي دارند و تجربه ناهارخوری بيشتر مورد توجه قرار مي گيرد و در اين چنين رستوران هايي معمولا میز و صندلی بزرگت تر راحت تر استفاده می کنند.

البته مي دانيد كه محيط هاي باز هميشه مورد استقبال مشتريان رستوران قرار مي گيرد و برخي از مشتريان نسبت به اين مورد شور و اشتياق بسيار زيادي دارند.

گرماي هوا و توجه بيشتر به مبلمان رستوراني در فضاي باز

با گرم تر شدن هوا مردم دوست دارند كه در فضاهاي باز رستوران ها غذاي خود را ميل كنند. مبلمان رستوراني فضاي باز در فصول گرم با استقبال شديد مردم روبروست، و صاحبان رستوران ها در بيشتر اوقات به مشتريان استفاده از مبلمان رستوراني فضاي باز را پيشنهاد مي كنند تا با خيال راحت و به دور از سروصدا مشتريان داخل رستوران، غذاها و نوشيدني هاي خود را به همراه با خانواده ميل كنند.

اگر رستوران شما بالكن نيز داشته باشد مي توانيد این مبلمان رستوراني را در آن محل قرار دهيد و مشتريان خود را به آن محل هدايت كنيد.

تاثیر فضای باز برمشتریان

فضاي باز هميشه يك عامل جذاب براي مشتريان است و رستوران هايي كه اين چنين مزيتي ندارند بسياري از مشتريان خود را از دست مي دهند ، بنابراين شما به اهميت اين قضيه پي مي بريد و متوجه مي شويد كه هر چه زودتر رستوران خود را به مبلمان رستوراني فضاي باز مجهز كنيد.

فضاي مبلمان رستوراني را بايد به گونه اي مديريت كنيد كه سروصداي مشتريان، باعث ايجاد مزاحمت براي همسايگان نشود. مبلمان رستوراني در فضاي باز بايد محكم باشد بخاطر اين كه در محيط خارج رستوران قرار مي گيرد و عوامل محيطي بيشتري مي توانند بر اين نوع مبلمان تاثيرگذار باشند. مبلمان آهني رستوراني فضاي باز مي شود كه اعتبار رستوران شما بيشتر شده و مشتريان به طور يقين مبلمان شما را پسند خواهند كرد.

مهم ترين مواد اوليه مبلمان رستوراني فضاي باز

مبلمان رستوراني فضاي باز بايد نسبت به رطوبت و آب باران مقاوم باشد و به طور معمول اين چنين مبلماني از چوب هاي محكم و آلومينيوم يا ساير فلزات ساخته مي شوند كه ضد زنگ است. همچنين از مواد اوليه ديگري مانند اسفنج، چوب، شيشه و پارچه نيز اين نوع مبلمان آراسته مي گردد كه علاوه بر زيبايي، دوام نيز داشته باشد و بتواند در درازمدت در رستوران مورد استفاده قرار گيرد.

شركت جهانتاب، انواع و اقسام مبلمان رستوراني مخصوص فضاي باز را طراحي و توليد مي كند و شما مشتريان و صاحبان رستوران ها مي توانيد از محصولات اين شركت در وب سايت اين شركت بازديد كرده و از فروشگاه آنلاين معتبري مانند ديجي كالا و خوگر محصول مورد علاقه خود را خريداري نماييد.

گاهي مواقع برخي از فست فودها، از مبلمان پلاستيكي رستوراني فضاي باز استفاده مي كنند در اين صورت شما بايد از صندلي ها و ميزهاي پلاستيكي محكم و فشرده تري استفاده كنيد، بخاطر اين كه به مرور زمان صندلي ها و ميزهاي پلاستيكي ممكن است بشكنند.

سايبان جزء لاينفك مبلمان رستوراني مخصوص فضاي باز

وجود سايبان جزء لوازم ضروري این نوع مبلمان رستوراني است و همين عامل باعث مي شود كه مشتريان بتوانند با خيال راحت علي رغم بارش باران و برف يا گرماي شديد آفتاب، غذاي دلخواه خود را ميل كنند. حتي اگر سايبان به گونه اي باشد كه همه دور و اطراف ميز و صندلي را در برگيرد بهترين گزينه خواهد بود. برخي از فست فودها با اين روش توانسته اند كه مشتريان بسياري را جذب كنند.

ميزهاي مبلمان رستوراني در فضاي باز بايد بزرگ و فراخ باشد تا بتوان چندين غذا و آشاميدني را روي ميز قرار داد و غذاي هر يك از مهمانان و مشتريان نبايد براي ديگري مزاحمتي را ايجاد كند. مبلمان آهني رستوراني فضاي باز باعث خواهد شد تا رستوران شما كلاسيك و شيك به نظر برسد. البته مبلمان چوبي يا MDF نيز زيبايي خاصي دارد كه باعث جلب توجه مشتريان خواهد شد.

شركت جهانتاب، این مبلمان رستوراني را از بهترين و با كيفيت ترين مواد اوليه طراحي و توليد مي كند و همگي محصولات در شان و منزلت مردم ايران زمين توليد مي شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *