مبلمان در رستوران

مبلمان در رستوران يكي از مواردي است كه همه مشتريان نسبت به آن توجه دارند و نبايد ناديده انگاشته شود. شما بايد مبلماني متناسب با سبك دكوراسيون خود انتخاب كنيد. بايد با سبك معماري داخلي و خارجي رستوران شما هماهنگي لازم را داشته باشد تا بتواند مشتريان را به سوي رستوران شما جذب كند.

مبلمان در رستوران

 1. محيط رستوران يا فست فود

مبلمان در رستوران يكي از مواردي است كه همه مشتريان نسبت به آن توجه دارند و نبايد ناديده انگاشته شود. شما بايد مبلماني متناسب با سبك دكوراسيون خود انتخاب كنيد. بايد با سبك معماري داخلي و خارجي رستوران شما هماهنگي لازم را داشته باشد تا بتواند مشتريان را به سوي رستوران شما جذب كند.

 • انتخاب مبلمان بزرگ براي مهمانان و مشتريان در ضيافت هاي بزرگ و مناسب مجلس
 • انتخاب مبلمان كوچك براي آشنايي ها و ملاقات دوستان در كافي شاپ يا فست فود
 • انتخاب مبلمان هايي با پشتي هاي بلند در مراسم رسمي و تشريفاتي
 1. خريد مبلمان تجاري

هميشه مبلمان ساده زياد كارساز نيست و شما بايد متناسب با مراسم تجاري كه در رستوران برگزار مي شود، مبلمان تجاري را خريداري كنيد. مبلمان هاي ساده در مقايسه با تجاري ها دوام و ماندگاري كمتري دارند و بنابراين شما بايد حتما در مراسم تجاري، مبلمان تجاري را خريداري كرده و رستوران را با اين نوع مبلمان تجهيز كنيد.

مبلمان در رستوران مدرن به گونه ديگر است و شما بايد متناسب با شرايط محيطي اقدام كنيد. مبلمان در رستوران هاي مدرن شامل ميز و صندلي هاي چوبي يا پلاستيكي است در حالي كه در رستوران هاي سنتي شامل تخت هايي است كه در آن ها پشتي گذاشته شده و سعي بر اين است كه محيط و دوران گذشته به ياد آورده شود.

 1. توجه به كيفيت و شرايط نگهداري مبلمان و هزينه هاي نگهداري

كيفيت و هزينه هاي نگهداري در انتخاب مبلمان در رستوران حائز اهميت است. برخي متريال در مقايسه با بقيه بايد بيشتر مورد توجه قرار گيرد و به نظافت و تعمير و نگهداري آن ها پرداخته شود.

شما مي توانيد مبلمان هايي آلومينيومي، پلي پروپلين و فولادي را انتخاب كنيد كه شرايط نگهداري آسان تري نسبت به بقيه دارند و مي توانيد در درازمدت آن ها را بدون هزينه هاي اضافي نگهداري كنيد.

شما بايد با توجه به خيلي از موارد، مبلمان داخل رستوران را انتخاب كنيد. توجه به عملكرد و محدوديت هاي فضايي باعث مي شود كه بتوانيد مبلمان راحت تري را انتخاب كنيد.

 • انتخاب مبلمان داخل رستوران سازگار با منو

مبلمان داخل رستوران بايد بيانگر سبك كاري شما، شما بايد مبلماني را انتخاب كنيد در عين راحت بودن، سبك كاري شما را به مشتريان منعكس كند.

مبلمان هاي مدرن و مينيمال يا سنتي بايد در هر حال مبلمان در رستوران حال و هواي كاري شما را نشان دهد.

 • راحتي و كاركردي و مبلمان در رستوران

اگرچه طراحي و شكل ظاهري مبلمان بسيار مهم است ولي راحتي و كاركردي آن نيز اهميت بسيار زيادي دارد. شايد در طي روز ناچار باشيد كه بارها و بارها مبلمان را جابجا كنيد بنابراين كاركردي و عملگرابودن مبلمان اهميت به سزايي دارد و مشتريان براي صرف مدت زمان طولاني غذا، بايد در مبلمان احساس راحتي كنند.

 • استفاده از چندين مبلمان مختلف در رستوران

شما بايد متناسب با افراد مختلف مبلمان داخل رستوران را تجهيز كنيد، در صورتي كه افرادي براي صرف غذا وقت زيادي ندارند مي توانيد از ميزها و كانترهاي بلند استفاده كنيد و ميزها و صندلي هاي پايه كوتاه براي زوجين و افرادي براي گذراندن اوقات زياد در رستوران و فست فود لازم است.

 • توجه به رنگ مبلمان داخل رستوران

شما بايد متناسب با فضا و سبك رستوران خودتان، رنگ مبلمان را انتخاب كنيد. اگر دقت داشته باشيد كه همه فست فودها و ساندويچي ها مبلمان خود را به رنگ قرمز انتخاب مي كنند، اين دو رنگ اشتها آور است.

البته شما مي توانيد از رنگ هاي سياه و سفيد و خاكستري نيز استفاده كنيد. شما با رنگ هاي خنثي مي توانيد هر نوع مبلمان را با هر رنگي انتخاب كنيد.

در صورتي كه دوست داريد كه در خارج از رستوران هم مبلماني هم استفاده كنيد بايد اين نوع مبلمان محكم باشد تا بتواند در درازمدت قابل استفاده باشد.

رنگ مبلمان در رستوران مدرن، بايد شاد و زنده باشد تا مشتريان را به هيجان بياورد.

 • استفاده از مبلمان بادوام

این یکی از مهمترین عوامل در تضمین حفظ و نگهداری مبلمان در بهترین حالت است. هنگامی که شما مبلمان های با دوام و کم نگهداری را خریداری می کنید، اين نوع مبلمان مي تواند در درازمدت دوام خود را حفظ كند و پوسيده و خراب نشود، در انتخاب مبلمان بسيار دقت كنيد تا زود نشكند و بتواند در درازمدت در رستوران شما استفاده شود.

 • توجه به همه قسمت هاي مبلمان در رستوران

صرف نظر از اینکه مبلمان شما محكم و با دوام است، تعمیر و نگهداري مبلمان داخل رستوران مهم مي شود. موارد مختلفی که باید با آن برخورد کنید، قطعات شکسته، پیچ های گمشده و قسمت هاي مختلفي از مبلمان كه گم شده اند، مهم این است که تمامي اين موارد را يادداشت كرده و نسبت به رفع خلاهاي اقدام كنيد تا زيبايي رستوران شما همچنان مثل گذشته حفظ شود.

شركت جهانتاب انواع و اقسام مبلمان رستوراني را طراحي و توليد مي كند و شما كاربران و مشتريان عزيز مي توانيد براي تهيه و توليد انواع و اقسام مبلمان با شركت تماس بگيريد و نظرات خود را در مورد افزايش كيفيت بيان كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *