قيمت مبلمان رستوران

قيمت مبلمان رستوران ؛ عامل تعيين كننده اي در مقدار فروش محصولات به شمار مي رود. اگر تاکنون براي مبلمان رستوران هزینه کرده اید، احتمالا پاسخی غیرمتعارف دریافت کرده اید. در حالی که درست است – مبلمان رستوران می تواند از چند هزار ريال تا رقم های پنج رقمی تغيير كند.

قيمت مبلمان رستوران

چگونه قيمت مبلمان رستوران محاسبه مي شود؟

براي محاسبه قيمت مبلمان رستوران و قيمت گذاري آن بايد به چندين عامل توجه كرد. قيمت مواد اوليه و هزينه مسافت از كارگاه توليدي تا فروشگاه نيز بايد محاسبه شود.

سطح كيفيت مواد اوليه نيز در اين مورد يك عامل تعيين كننده به شمار مي رود و هر چقدر كه مواد اوليه با كيفيت تر باشد به همان اندازه بر قيمت مبلمان رستوران افزوده خواهد شد.

محصولات سفارشي نيز از اين قانون پيروي مي كنند از آن جايي كه اين محصولات براساس سفارش مشتري و خريدار طراحي و توليد مي شوند، بنابراين قيمت آن ها بالا خواهد بود.

تاثير كيفيت مواد اوليه بر قيمت مبلمان رستوران

چرم و جير و پارچه اي كه روي مبلمان رستوران نصب مي شود، نيز در افزايش يا كاهش قيمت آن تاثيرگذار است.

تك فروشي و فروش عمده نيز از ديگر عوامل تاثيرگذار در قيمت مبلمان رستوران است كه مشتريان بايد به اين موضوع به لحاظ تجاري دقت و توجه داشته باشند.

به طور معمول واحد فروش هر شركت، قيمت محصولات‌ آن را تعيين مي كند و اين كار نيز براساس اصول حسابداري صنعتي به انجام مي رسد كه حق توليدكننده ضايع نشود و صد البته حق مشتري و مصرف كننده نيز بايد در اين ميان محفوظ باشد، طوري كه نسبت به خريد محصولات جديدتر شور و اشتياق داشته باشد.

نحوه محاسبه قيمت روز مبلمان رستوران

قيمت روز مبلمان رستوران براساس قيمت تمام شده و براساس نرخ تورم مشخص مي شود. البته در صورتي كه محصولي عيب و ايرادي داشته باشد، به طور يقين بايد واحد فروش محصول را عودت داده يا اين كه قيمت محصول را كمتر از قيمت واقعي مدنظر قرار دهد.

هر شركتي متناسب با شرايط توليد خود، قيمت مبلمان رستوران را مشخص مي كند. شما بايد متناسب با شرايط اقتصادي و بودجه خودتان، مبلمان رستوران را خريداري كنيد.

از آن جايي كه شركت جهانتاب يكي از برترين توليدكنندگان مبلمان رستوراني در كشور است بنابراين قيمت محصولات اين شركت نيز بخاطر استفاده از مواد اوليه با كيفيت بالاست و اين دقيقا بخاطر احترام به حقوق مشتري است.

مقايسه قيمت مبلمان رستوران و خانگي

هر رستوراني مي تواند متناسب با شرايط زماني و مكاني خود، مبلمان مناسبي را خريداري كند و قيمت مبلمان رستوران نيز بر همين اساس براي او عادلانه خواهد بود.

قيمت مبلمان هاي بزرگ و با كيفيت و در تعداد بالا به طور يقين بالاست و مشترياني كه نسبت به خريد اين نوع مبلمان تمايل دارند؛ نبايد نسبت به آن گله و شكايتي داشته باشند.

از آن جايي كه رستوران يك محل و مكان تجاري است بنابراين قيمت مبلمان رستوران نيز در مقايسه با مبلمان خانگي بالا خواهد بود.

مبلمان رستوران بايد در مقايسه با مبلمان خانگي محكم تر و بادوام تر باشد، و اين قضيه بخاطر مراجعه بيشتر مشتريان به رستوران است در حالي كه در مبلمان خانگي به دليل استفاده كمتر، مي تواند در درازمدت نيز استفاده شود.

البته مسافت پيموده شده از فروشگاه تا محل تحويل نيز در قيمت مبلمان رستوران تاثيرگذار است و هر چه قدر كه مسافت بيشتر باشد به همان اندازه مبلغ تحويل بيشتر خواهد بود.

چگونگی تعیین قیمت مبلمان رستوران

بخش فروش با احتساب قيمت مواد اوليه و هزينه توليد و هزينه بالاسري كارگران و كارمندان و ميزان تورم جامعه و سود شركت ، در نهايت قيمت مبلمان رستوران را مشخص مي كند.

در هر دوره به تناسب اين عوامل، قيمت مبلمان رستوران متفاوت خواهد بود. البته شايد شركت توليدكننده در دوره هاي به خصوصي جهت جذب مشتريان، تخفيف هايي را به هنگام فروش محصولات قائل شود ولي اين دوره ها موقتي بوده و بعد از پايان دوره، دوباره قيمت به همان مبلغ تعيين شده باز خواهد گشت، بدين منظور مشترياني كه دوست دارند از تخفيف برخوردار شوند بايد از آن آگاهي داشته و در همان زمان مشخص محصولات مورد نظر خود را خريداري كنند.

مشتريان مي توانند هميشه از قبل كاتالوگ را تهيه كرده و هرچه سريع تر محصولات مورد علاقه خود را خريداري كنند. البته كاتالوگ محصولات متناسب با توليدات جديد بايد بروز رساني شده و در اختيار مشتريان قرار گيرد و در صورتي كه خط توليد محصولاتي متوقف شده در ليست قيد نشده تا باعث سردرگمي مصرف كننده و مشتريان نگردد.

شركت جهانتاب، بهترين محصولات را با بالاترين كيفيت و با مناسب ترين قيمت عرضه مي كند و شما مشتريان گرامي مي توانيد به صورت حضوري يا آنلاين از فروشگاه اين شركت بازديد كرده و محصولات مورد علاقه خود را خريداري نماييد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *