قیمت یراق آلات در بازار

قیمت یراق آلات در بازار

قیمت یراق آلات در بازار می تواند بسیار متنوع و متغیر باشد. در این مقاله به بررسی حدود قیمتی چند یراق آلات پرکاربرد می پردازیم.

قیمت یراق آلات در بازار

به طور یقین شما در مسیر روزمره ی زندگی خود با بازار های بسیاری آشنا شده اید. یقیناً بسیاری هستند که علاقه ی وافری به بازار ها و بازار گردی دارند. بازار در نگاه عده ‌ای یعنی مکانی به جهت خرید جنس ارزان تر، برای عده ‌ای می ‌شود فضایی با تنوع بسیار از هر محصول و در نگاه عده ‌ای بازار مکانی است که می توان جنس با کیفیت را در آن پیدا کرد.

پس در یک رویکرد کلی بازار ها برای بسیاری مکانی مطلوب به جهت تهیه ی نیاز های آنها است و البته اگر کسی قصد تهیه ی یراق آلات را دارد، چه مکانی مناسب تر از بازار هایی که یراق آلات نیز ارائه می ‌کنند.

ارزیابی قیمت و کیفیت یراق آلات

اما قیمت یراق آلات در بازار را باید چه طور ارزیابی کرد؟ یا مثلا کیفیت یراق آلات مختلف با برند های متنوع موجود در بازار را چه طور می ‌شود سنجید؟ خیلی از حرفه ای ها در فضای کار با یراق آلات، مثلا مبل سازان و یا تولید کنندگان کابینت بازار ها را بهترین مکان به جهت تامین نیاز یراق آلات خود می دانند. چرا که در نگاه آنها، هم قیمت یراق آلات در بازار مطلوب تر است و هم تنوع بسیار است و هم می شود هر جنسی را به طور عمده با هر مقدار که بخواهند تهیه کنند.

بعضی ها هم که قصد تهیه یراق آلات به شکل محدود را دارند، اگر بازار گردی حرفه ای باشند، احتمالاً تمام بازار را زیر و رو خواهند کرد تا دید بهتری نسبت به قیمت یراق آلات در بازار داشته باشند. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با قیمت یراق آلات در بازار با یک بازه ی قیمتی که انتظار رویت آن را خواهیم داشت، مطلع کنیم.

انواع یراق آلات در بازار

  • دستگیره کابینت: از مهم‌ ترین یراق آلات در بازار که در آن شاهد تنوع قیمتی بسیار خواهید بود. اما اگر بخواهید یک دستگیره خوب و خوش قیمت تهیه کنید، با بازه ی قیمتی ۷000 الی ۱۲000 تومان رو به رو خواهید شد.
  • انواع لولا: لولا ها از جمله پرکاربرد ترین یراق آلات محسوب می‌ شوند و در عین حال از تنوع بسیاری برخوردار هستند.

–         لولای تخت در بازه ی قیمتی ۱۰000 الی ۲۲000 تومان

–         لولای بادبزنی در بازه ی قیمتی ۱۰000 الی ۱۵000 تومان

–         لولای کلیپ تاپ در بازه ی قیمتی ۴۰۰۰۰ الی ۶۰000 تومان

–         لولای گازور در بازه ی قیمتی 3500 الی ۶۰۰0 تومان

در کل لولا چندان یراق آلات گران‌ قیمتی نیست و انواع آن را می ‌توان از حدود ۲۰000 الی ۲۰۰000 تومان تهیه کرد.

انواع یراق

  • ریل کشو و کابینت: ریل از الزامی ترین انواع یراق آلات محسوب می شود که آن هم دارای تنوع بسیاری است.

–         ریل غلتکی در بازه ی قیمتی ۴000 الی ۱۰000 تومان

–         ریل ساچمه ای در بازه ی قیمتی ۱۰000 الی ۲۰000 تومان

–         ریل فول پمپی آرام بند در بازه ی قیمتی ۵۰000 الی ۷۰000 تومان

–         ریل تلسکوپی در بازه ی قیمتی ۸۰000 الی ۱۰0000 تومان

  • آرام بند: از جمله یراق آلات که در این سال‌ های اخیر استفاده از آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. قیمت دو مدل از پرکاربرد ترین آرام بند ها به قرار زیر است.

–         آرام بند ریل ساچمه ای در بازه ی قیمتی ۵۵000 الی ۸۰000 تومان

–         آرام بند در روستیک در بازه ی قیمتی ۱۵۰000 الی ۲۰۰000 تومان

  • قفل و مغزی درب: از درب کابینت گرفته تا انواع کمد و درب در هر فضایی، ممکن است که به قفل و مغزی نیاز پیدا کنند. بازه ی قیمتی این محصول نیز بسیار متغیر است. اما از پرکاربرد ترین ها اگر بخواهیم قیمتی داشته باشیم، خواهیم گفت.

–         قفل کمدی در بازه ی قیمتی ۱۲000 الی ۲۰000 تومان

–         قفل درب حیاطی در بازه ی قیمتی ۵۰000 الی ۸۰000 تومان

–         قفل حیاطی برقی در بازه ی قیمتی ۸۵000 الی ۱۲۰000 تومان

قیمت یراق آلات نسبت به مدل های موجود آن

قیمت یراق آلات در بازار می تواند بسیار متنوع و متفاوت باشد و ما تنها به قیمت چند محصول بسیار پرفروش اکتفا خواهیم کرد. اطلاعات دقیق قیمتی از هر نوع یراق آلاتی را می توان به راحتی در همین سایت و یا سایت های مشابه جست و جو کرد.

طیف وسیعی از یراق آلات در زمینه های مختلف از کابینت گرفته تا درب حیاط در بازار وجود دارد که هر کدام دارای مدل های مختلف با قیمت های متفاوتی هستند. اگر می خواهید که قیمت مطلوبی در اختیار داشته باشید و در هنگام خرید از هزینه ای که خواهید کرد راضی باشید، لاجرم باید با تحقیق و آگاهی راهی بازار خرید یراق آلات بشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *