بهترین دانشگاه های چین

بهترین دانشگاه های چین

اگر به عنوان دانشجو قصد سفر به چین را برای ادامه تحصیلات دارید ما در این مقاله با معرفی بهترین دانشگاه های این کشور، شما را در امر تصمیم گیری بهتر ،همراهی میکنیم.

 دانشگاه پکن:

یکی از مترقی ترین و بهترین دانشگاه های چین، دانشگاه پکن با داشتن حدود 2000 دانشجوی بین المللی است که از نظر تعدد رشته و دارا بودن همه ی مقاطع تحصیلی، در بین دانشگاه ها سرامد است . این مرکز به عنوان اولین دانشگاه ملی چین در حال فعالیت میباشد.

دانشگاه فودان:

این دانشگاه در جایگاه دوم از لحاظ جذب دانشجوی بین المللی قرار دارد که دارای چند پردیس مختلف در حومه ی شهر بوده و برای دانشجویان ، دوره های پیشرفته ی زبان ماندارین چینی را برگزار میکند. و یکی از 5 مرکز شناخته شده به عنوان بهترین دانشگاه های چین و جزو 100 دانشگاه برتر دنیاست.

دانشگاه چین هوا:

این دانشگاه در پایتخت چین  قرار دارد که تنها 10 رشته از آن در دوره ی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی تدربس میشود. دارای 35 رشته در کارشناسی، 84 رشته در فوق لیسانس ، و 64 رشته در دوره ی دکتری میباشد.
مهندسی الکترونیک، مهندسی عمران، علوم و مهندسی محیط زیست ؛ مهندسی اتومبیل، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر و نرم افزار، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، اتوماسیون، علوم اجتماعی، تکنولوژی هسته ای و انرژی نوین، علوم بیولوژی و بیوتکنولوژی، میکرو الکترونیک و نانو الکترونیک، فیزیک، مدیریت، مهندسی الکتریک، مهندسی هیدرولیک، معماری، فضانوردی، حقوق، شیمی، علوم ریاضی، روزنامه نگاری و ارتباطات، علوم و تکنولوژی ، کامپیوتر و پزشکی. از جمله  رشته های  این مرکز در دوره ی ارشد و دکتری است.

دانشگاه تسینگ هوا:

تحصیل در این دانشگاه برای افرادی که دنبال داشتن رزومه ی قوی در زمینه ی کسب و کار و تجارت هستند، عامل بسیار خوبی است .چرا که با قاطعیت میتوانیم بگوییم که این مرکز یکی از بهترین دانشگاه ها در تمام کشور چین میباشد و در زمینه ی رشته ی mba  رتیه ی دوم جهان را به خود اختصاص داده است.

دانشگاه هنگ کنگ:

 بهترین دانشگاه واقع شده در شهر هنگ کنگ میباشد که تجربه ی یک تحصیل تماما غربی را برای دانشجو در بر دارد. یک چهارم از دانشجویان این مرکز ، دانشجویان خارجی هستند.
دانشگاه جیاو تون شانگهای در شانگهای، جیائو تونگ در شانگهای، دانشگاه نرمال گوانگشی، دانشگاه سیچوان از دیگر مراکز دانشگاهی در این کشور هستند که اسامی انها همواره در لیست بهترین دانشگاه های چین قرار دارد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *