معرفی کشور مجارستان

معرفی کشور مجارستان

یکی از سرزمین های کهن در اروپای شرقی که دارایی فرهنگ غنی است کشور مجارستان میباشد. تارخی کهن و پیشینه ای قدیمی یکی از دلایل رشد آداب و فرهنگ مردم مجارستان است .این سرزمین دارای میراث قومیتی غنی میباشد . غنی بودن فرهنگ مردم مجارستان  را علاوه بر موزه ها در حوامع محلی ان و ویلاها و روستاهای کوچک آن نیز میتوان مشاهده نمود .

دکتری در مجارستان

برای پذیرش دکتری در مجارستان متقاضی بایستی مدارک لیسانس و ارشد خود را ترجمه نماید و چنانچه سابقه کاری و طرح تحقیقاتی دارد به همراه دو توصیه نامه از محل تحصیل خود به دانشگاه مورد نظر  ارسال نماید . دانشگاه ها و کالج های مجارستان دارای رنکینگ بالایی در سطح جهان هستند که با اخذ مدرک تحصیلی مجارستان خود از این دانشگاه ها اعتبار مدارک تحصیلی شما دوچندان خواهد شد. 

رشته های پزشکی در مجارستان

تحصیلات در مجارستان در رشته های پزشکی و فنی مهندسی برای دانشجویان خارجی ارائه میگردد و متقاضیان پس از گذراندن دوره های پارتیکورس و آموزش زبان انگلیسی وارد دانشگاه های مجارستان میشوند . در دوره های کالج تحصیلات در دو ترم و یک ساله است  که برای همه دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مجارستان را دارند گذراندن این دوره یک ساله کالج  اجباری است . 

هزینه های زندگی و  تحصیل در مجارستان

یکی از کشورهایی اروپایی که  به دلیل پایین بودن هزینه های زندگی در مجارستان و  تحصیل به زبان انگلیسی در مقایسه با سایر کشورهابی اروپایی  مجارستان است که با  دسترسی راحت تر به بازار های اروپا و پرداخت مایات کم هر ساله افراد زیادی برای  مهاجرت تحصیلی به مجارستان  اقدام میکنند . نکته حائز اهمیت این است که مدارک دانشگاه های مجارستان اکثرا مورد تایید ایران میباشد ..پنج دانشگاه این کشور در لیست 400دانشگاه برتر دنیا قرار دارند . برای ورود به این دانشگاه ها نیازمند بیه یادگیری زبان انگلیسی هستید  همچنین در مقاطع کارشناسی اخذ آیلتس 505 و در مقطع ارشد و دکتری نیازمند داشتن ایلتس 6 میباشید .

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *