معرفی کشور اوکراین

معرفی کشور اوکراین

از لحاظ وسعت  پس از روسیه اوكراين دومين كشور بزرگ اروپا  به حساب مي آيد . آب و هوای  اوکراین در قسمت شمال آن سرد و در جنوب معتدل است.. به طوری که  در شهر كيف 2 تا 3 ماه از سال يخبندان كامل است كه  و دما تا 30 درجه زير صفر هم ميرسد. به طور کلی آب وهواي كشور اوكراين در تابستان معتدل و در زمستان سرد است .

دانشگاه های اوکراین

دانشکده های اوکراین دارای رنکینگ بالایی در سطح دانشگاه های دنیا هستن و بیشتر آنها  اعتبار و کیفیت مطلوبی نزد وزارت علوم ایران دارند . به همین دلیل افراد زیادی به دنبال تحصیلات در اوکراین هستند. در واقع تحصیل در اوکراین و در بهترین دانشگاه های آن یک سرمایه گذاری برای آینده افراد به شمار می آید.
دلایل مختلفی برای جذب متقاضیان به  تحصیل در اوکراین وجود دارد که به شرح ذیل میباشند :
  1. میسر بودن ادامه تحصیل به زبان انگلیسی
  2. بالا بودن رتبه و اعتبار دانشگاه های اوکران در اروپا و آمریکا
  3. ملاک قرار نگرفتن رشته دیپلم فرد برای پذیرش در رشته های دانشگاهی
  4. امکان کار دانشجویی به صورت 20ساعت در هفته

مقطع دکتری در کشور اوکراین

در مقطع دکتری در کشور اوکراین به دانش جویان در حال تحصیل ، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل آنها ، شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکتری  در این کشور فراهم آورده است.بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکتری در دانشگاه های کشور اوکراین به 2 صورت انجام میپذیرد 1-  تحصیل با بورسیه تحصیلی اکراین و2-  تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه اوکراین را پس از پذیرش دکتری در اوکراین شخصا پرداخت می کند.

بورسیه بین دانشجویان ایرانی

با توجه به اینکه  کشور اوکراین برای دانشجویان مقطع دکتری حقوقی معادل 2000دلار در ماه در نظر گرفته است رقابت سخت و تنگاتنگی برای کسب بورسیه بین دانشجویان ایرانی برقرار است .
یکی از ارزانترین کشور ها در بین کشور های اتحادیه اروپا کشور اوکراین است . به همین دلیل  یکی از مناسب ترین مقاصد برای  زندگی ، این کشور میباشد  . هزینه زندگی در اوکراین  بسیار  پایین تر از کشور ایران است. به همین علت متقاضیان بسیاری برای مهاجرت از ایران به اوکراین  وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *