رشته های پر طرفدار در کشور ایتالیا

رشته های پر طرفدار در کشور ایتالیا

کشور ایتالیا کشوری است در جنوب اروپا که پایتخت ان شهر رم است. افراد زیادی سالیانه با اشتیاق و هدفمندی تصمیم به ادامه ی تحصیل در کشور ایتالیا می گیرند که دلیل ان هم دارا بودن دانشگاه های عالی ایتالیا و سیستم های اموزشی  بسیار خوب است. با وجود این که تحصیل و زندگی در ایتالیا به یک زبان غیر از زبان انگیسی است و این کار را دشوار تر می کند اما شوق تحصیل در ایتالیا در بعضی از افراد به قدری زیاد است که از این موضوع نیز چشم پوشی کرده و با تلاش زیاد سعی در یادگیری هرچه سریع تر زبان این کشور دارند. در متن زیر تعدادی از رشته های پرطرفدار کشور ایتالیا را به شما معرفی خواهیم کرد. 

رشته های اصلی

رشته هایی همچون موسیقی،تاتر،طراحی داخلی،طراحی صنعتی،اثار باستانی،گرافیک، هنر های دیجیتالی، طراحی لباس و مد و… از جمله رشته های هنری پر طرفدار در کشور ایتالیاست که سالیانه افراد زیادی از سراسر دنیا یا افراد داخلی ایتالیا در این رشته ها مشغول تحصیل می شوند. که اکثر افراد ایرانی این رشته ها را برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا یا فوق لیسانس در کشور ایتالیا انتخاب می کنند. 

دانشگاه های ایتالیا 

تحصیل در دانشگاه های ایتالیا برای افراد ایرانی و در کل اتباع خارجی نیازمند پرداخت شهریه به صورت سالانه است لازم به ذکر است که اخذ بورسیه ی تحصیلی در مقطع  فوق لیسانس و دکترا به راحتی برای دانشجویان ایرانی امکان پذیر است. 

تنوع رشته های تحصیلی در ایتالیا

تنوع رشته های تحصیلی در کشور ایتالیا سبب شده است که تعدادی از دانشگاه های این کشور به صورت رایگان برای افراد دانشجو ارائه شود. دانشگاه پلی تکنیک میلان با بیش از40 هزار دانشجو از مشهور ترین دانشگاه های کشور ایتالیا است. در این دانشگاه در مقطع فوق لیسانس و دکترا رشته هایی نظیر رشته های فنی و مهندسی ارائه می شوند که هم به زبان ایتالیایی و هم به زبان انگلیسی هستند. 

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *