تحصیل دراسلوونی

تحصیل دراسلوونی

برای کسانیکه قصد ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه اروپا را دارند تحصیل در اسلوونی بهترین پیشنهاد است . ویزای اسلوونی بسیار ساده تر در مقاسیه با بسیاری از کشورهاست .پذیرش درمقطع لیسانس در دانشگاه اسلوونی نیاز مند ارائه مدرک زبان خاصی نیست وتحصیل در این مقطع به جز در رشته مدیریت که به زبان انگلیسی نیاز مند است به زبان خودآن کشورکه اسلووانیایی ست میباشد اما در مقطع ارشد  ودکتری شرط پذیرش تسلط به زبان انگلیسی ومعدل مقاطع قبل میباشد .یکی از قدیمیترین و معتیر ترین  دانشگاهایی  این کشور دانشگاه لیوبلیانا میباشد که در رشته های فنی و مهندسی در سطح جهانی شهرت خوبی کسب کرده است .

مقاطع تحصیلی در کشور اسلوونی

در کشور اسلوونی تمامی مقاطع تحصیلی از لیسانس تا دکترا وجود دارد .زبان تحصیل در همه رشته ها ی تحصیلی در اسلوونی ، زبان انگلیسی میباشد . در کشور اسلوونی تحصیل در رشته های پزشکی ، مهندسی ، و رشته های علوم انسانی برای دانشجویان وجود دارد که بسته به رشته مورد تقاضای دانشجو میتواند در یکی از دانشگاه های معتبر اسلوونی ادامه تحصیل دهد.

اقامت در کشور اسلوونی

برای اقامت در کشور اسلوونی میتوان از دو طریق  یکی ثبت شرکت یا سرمایه گذاری که  از ساده ترین راه های  مهاجرت به این کشور است  و دیگری با مهاجرت تحصیلی به این کشورو انجام مراحل پذیرش و در خواست  اقامت در اسلوونی ،اقدام نمود .اما اینکه کدام روش ،روش مناسبی برای اخذ اقامت در اسلوونی  میباشد بستگی به شرایط متقاضیان داردکه از لحاظ مالی و شرایط زندگی کدام یک برایشان بهتر باشد.براین اساس مشاوره با موسسات معتبر حقوقی بهتر ین کار قبل از انجام مهاجرت به اسلوونی میباشد. 

اقامت در اسلوونی

اسلوونی یکی از کشور هایی است که افراد از طریق کار برای گرفتن ویزا و اقامت در ان اقدام میکنند.برای این مهم باید از طرف کارفرما در خواستی مطابق با اسناد و سوابق کاری فرد به سفارت خانه کشور ی که فرد در آن حضور دارد فرستاده شود  .در این صورت پس از طی مراحل پذیرش  مجوز برای سکونت و کار در اسلوونی صادر میگردد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *