تحصیل دراسلواکی

تحصیل دراسلواکی

یکی از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شینگن کشور اسلواکی است. دانشگاه های دتدانپزشکی و پزشکی اسلواکی از  سطح و اعتبار بالایی برخوردار هستند. هزینه تحصیل دندانپزشکی در اسلواکی در مقایسه با خیلی از کشور های اروپایی کمتر میباشد . اساتید دانشگاه های دندانپزشکی و پزشکی از برترین افراد جامعه علمی این کشور هستند .پذیرش در رشته دندانپزشکی در اسلواکی با مدرک دیپلم انجام میپذیرد و افراد باید به زبان انگلیسی مسلط باشند چرا که آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی و زبان تحصیل پزشکی در اسلواکی به  انگلیسی میباشد.

سطح کیفی اموزش در اسلواکی

به دلیل بالا بودن سطح کیفی اموزش و هزینه های پایین تحصیل ، تحصیل در اسلواکی گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل دانشجویان میباشد.زبان تدریس وآموزش در دانشگاه های اسلواکی به زبان اسلواکیایی است و بعضا در برخی رشته ها مثل پزشکی  از زبان انگلیسی برای تدریس نیز استفاده میگردد.
اسلواکی به جهت پایین بودن هزینه های زندگی و تحصیلی در اسلواکی ، از جمله کشور هایی است که متقاضیان بسیاری در جهت سرمایه گذاری و مهاجرت تحصیلی دارد. اعطای تحصیل رایگان در اسلواکی یکی از برنامه های سیستم آموزشی این کشور است که این امر موجب مناسب تر شدن اسلواکی به عنوان کشور مقصد برای تحصیل شده است. تحصیل رایگان در هر مقطعی به زبان اسلواکیایی ودر دانشگاه های دولتی انجام میپذیرد.

دانشگاه های اسلواکی

دانشگاه های پزشکی اسلواکی از سطح کیفی و اعتبار بالایی برخوردار هستند. در مقایسه با خیلی از کشور های اروپایی  هزینه تحصیل پزشکی  در اسلواکی پایین تر  میباشد . اساتید دانشگاه های پزشکی از برترین افراد جامعه علمی این کشور هستند .شرایط پذیرش در دانشگاه های پزشکی اسلواکی راحت تر از دانشگاه های کشورهای اروپایی دیگر است .پذیرش در رشته پزشکی در اسلواکی با شرط دیپلم  دوازده ساله ایران و قبولی در آزمون دانشگاه انجام میپذیرد و نیاز است که افراد مدرک زبان انگلیسی ارائه دهند. مدارک این دانشگاه ها در تمامی کشورهای دنیا دارای اعتبار و ارزش یابی است.

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *