شهر های معروف لهستان

شهر های معروف لهستان

در این متن می خواهیم شهر های معروف کشور لهستان و دانشگاه های لهستان و هزینه ی تحصیل در لهستان و هزینه ی زندگی در لهستان را برای شما معرفی کنیم. هدف از این متن اشنا کردن افراد با شهر های این کشور است که قصد دارند به این کشور پهناور سفر کنند. شهر های کشور لهستان دارای تنوع های بسیاری است. بیشتر شهر ها در کشور لهستان دارای جاذبه های گردشگری فراوان و محیط های مناسبی برای افرادی است که به منظور کسب و کار وارد این کشور می شوند زیرا کشور لهستان به طور کلی مکانی فوق العاده جهت کسب در امد است. 

شهر های معروف لهستان

شهر ورشو: شهر ورشو به عنوان پایتخت کشور لهستان با بیش از 1.7 میلیون جمعیت به عنوان بهترین شهر جهت کسب  و کار است. این کشور از نظر اموزشی و مدارس و دانشگاه در سطح بالایی قرار داشته و کیفیت اموزشی عالی دارد. بسیاری از افراد لهستانی جهت به راه انداختن کسب و کار وارد این شهر می شوند. این شهر دارای تعداد زیادی موسسه ی اموزشی و مدارس است به همین علت به عنوان شهر فرهنگ و هنر معرفی می شود. 
شهر کاراکو:این شهر جزو قدیمی ترین شهر های کشور لهستان است که در پایتخت سابق کشور لهستان بوده است. شهر کاراکو محل اقامت خانواده سلطنتی است به همین علت دارای اثار باستانی و گنجینه های بسیار دیدنی است که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. اولین دانشگاه لهستان در این شهر تاسیس شده است. 
شهر کاتوویتس: این شهر به عنوان شهر صنعتی کشور لهستان معرفی می شود. شهر کاتوویتس به نام شهر دانشگاهی کشور لهستان معرفی می شود زیرا در این شهر چندین دانشگاه قرار دارد. 
شهر راکلا:چهارمین شهر بزرگ کشور لهستان است. این شهر با قدمت زیادی که دارد به عنوان قدیمی ترین شهر کشور لهستان است که دارای اثار باستانی فراوانی است. شهر راکلا با شاخه های ابی فراوانی احاطه شده است و دانش اموزان زیادی در زمینه های هنری و تاتر در ان فعالیت می کنند. این شهر شلوغ ترین شب ها را به همراه دارد. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *