تحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکا

دانشگاه های آمریک

دانشگاه های آمریکا بهترین تجهیزات و منابع  و فرصت ها رابرای دانشجویان خود فراهم  می آورد و یکی از به روز ترین و باکیفیت ترین سیستم های آموزشی دنیا سیستم آموزشی و دانشگاه های آمریکا میباشد . مدارک تحصیل در آمریکا در تمام مقاطع در کل دنیا شناخته شده است . سیستم دانشگاهی آمریکا  طوری  است که فرد پس از اتمام تحصیلات در رشته دانشگاهی خود به عنوان یک فرد متخصص در زمینه تحصیلی خود در بازار کار به فعالیت بپردازد. رابطه نزدیکی  میان دانشجو و استاد  وجود دارد و در مقاطع ارشد و دکتری  ، گاهی مواقع استاد از دانشجو به عنوان دستیار پژو هشی خود استفاده میکند . 

ایالات متحده آمریکا یکی از کشورهایی است که بهترین  دانشگاه ها در آن قرار دارد. در کشور آمریکا افراد بسیاری خواهان تحصیل  در دانشگاه های آمریکا هستند . 

قوانین  مهاجرت به آمریکا

با توجه به سر کار آمدن دولت جدید قوانین  مهاجرتی آمریکا  تغییر نموده است .ترامپ رئیس جمهور دولت جدید امریکا در طرحی برخی از معیارها  برای اخذ امتیاز واجازه مهاجرت به این کشور در نظر گرفته است .

 از قبیل:

  • سن
  • تحصیلات
  • مهارت در زبان انگلیسی
  • پیشنهاد شغل
  • سرمایه‌گذاری
  • امتیازات ویژه .  در این طرح جدید روادید مربوط به لاتاری متوقف شده است .

ایالات متحده آمریکا از تعداد زیادی ایالت وشهر تشکیل شده که سه ایالت مهم آمریکا به ترتیب نیویورک ، واشنگتون دی سی و ایلیو نیز است .نیو یورک به عنوان پرجمعیت ترین شهردر آمریکا است که   در صنعت مد ،هنر ، تجارت ، آموزش و …بیشترین تاثیر را شهر نیویورک  در کل دنیا دارد.بسیاری از سفارتخانه ها ، اتحادیه های کارگری ،  سازمان های بین المللی و… واشنگتون دی سی  و پایتخت ایالات متحده آمریکا قرار دارد .  سومین شهر پرجمعیت آمریکا و یکی ازایالات های آمریکا ایلیونیز – شهر شیکاگو است و شهرت آن بیشتر به دانشگاه های مشهور و فرهنگ مردمی و ورزشی این شهر میباشد . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *