معرفی کشور کانادا

معرفی کشور کانادا

کشور کانادا بسیار امن و قابل‌قبول برای سفر بوده و وجود پتانسیل مالی قوی در کشور کانادا سبب شده که شهرهای این کشور برای زندگی و اقامت دائم انتخاب شوند.

آیا می دانید علت شهرت کشور کانادا چیست؟ شما با بررسی‌های دقیق در خصوص مذهب و فرهنگ این کشور می‌توانید خود را از لحاظ روحی و احساسی برای ورود به این کشور آماده سازید، با مطالعه مسائل مربوط به اقتصاد قدرتمند در چنین کشوری می توانید با دید بازتر تصمیم‌گیری نموده و در نظر داشته باشید که شهرهای مختلفی در کشور کانادا مناسب برای زندگی و تحصیل در کانادا و یا سفر خواهد بود. اغلب افراد از انتخاب این کشور احساس رضایت  داشته و این موضوع به نوبه خود بر رتبه بالای این کشور تأکید دارد.

بررسی فرهنگ و جغرافیای کانادا

کانادا کشوری در قاره آمریکای شمالی می‌باشد، اگر به نقشه کانادا نگاه بیندازید می‌بینید که دارای ده استان بوده و به‌طورکلی شامل سه قلمرو است. مساحت خشکی کانادا آن را تبدیل به چهارمین کشور پهناور نموده است. با توجه به میزان سرمای بالا در این کشور اغلب میزان سکنه محدود می‌باشد. جمعیت کانادا دارای نوسان بوده و البته طبق آخرین آمار اعلام‌شده چیزی در حدود سی و پنج میلیون و پنجاه هزار نفر است. جمعیت فرانسوی زبان در کشور کانادا در حدود 76 درصد بوده و این آمار اغلب متغیر است. زبان مادری در این کشور کانادایی بوده و 6 میلیون از افراد به این زبان صحبت می‌کنند. به طور کلی زبان رسمی در کشور کانادا فرانسوی و انگلیسی می‌باشد.

مذهب

با بررسی‌های انجام‌شده در خصوص دین کانادا مشخص شد که  70 درصد از مردم دارای دین مسیحی بوده و در خصوص دین اسلام این آمار به 2 درصد می‌رسد. سبک‌های یهودیت و بودایی و هندو نیز در این کشور دیده شده و نکته جالب آمار 16 درصدی است که در خصوص گروه‌های بی دین اعلام شده است. محل اقامت مسلمانان در کشور کانادا در شهرهای تورنتو و مونترال بوده و گاه در شهرهایی همچون هالی فکس نیز دیده شده اند.

معرفی برترین شهرهای کانادا

بهترین شهرهای کشور کانادا برای زندگی و دانشگاه های کانادا بوشرویل و اتاوا بوده و علت این شهرت، کم بودن نرخ بیکاری و توانایی خرید خانه می‌باشد. با تمرکز بیشتر بر جزییات در خصوص امکانات این شهرها دیده می‌شود که رشد سلامت در آنها خارق‌العاده می‌باشد. اتاوا به مرکز بهداشت استاندارد مشهور است. اگر به دنبال هنر هستید این دو شهر بهترین انتخاب برای هنردوستان خواهد بود. شاخص‌های استاندارد هزینه های زندگی در کانادا باعث رتبه‌بندی شهرها شده و این شاخص‌ها با توجه به فرمولاسیونی دقیق اعلام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *