معرفی کشور فنلاند

معرفی کشور فنلاند

یکی از بهترین کشورها در اروپا برای زندگی کشور فنلاند میباشد .این کشور در شمال اروپا قرار گرفته  و دارای طبیعت سرسبز و زیبایی های طبیعی بکر  میباشد .  فنلاند دارای اقتصاد قوی میباشد و حقوق مردم فنلاند بالا است . هزینه زندگی ماهانه بین 600 تا 1000 یورو به بالا می باشد که در مقایسه با سطح در آمد مردم ، توازن مناسبی دارد . به همین علت افراد زیادی زندگی در فنلاند را انتخاب میکنند. 

مهاجرت به فنلاند

افرادی که متقاضی مهاجرت تحصیلی به فنلاند هستند میتوانند فنلاند را به عنوان  مقصد خود انتخاب نمایند . هزینه تحصیل در فنلاند برای دانشچویانی که برای تحصیل انتخاب میکنند  به جز چند رشته خاص رایگان میباشد .دانشجویان در فنلاند میتوانند به اتحادیه هایی که در جهت حمایت از کاهش هزینه دانشجویی  در فنلاند وجود دارد بپیوندند تا با دریافت یک کارت دانشجویی در بسیاری از هزینه های خود ازقبیل حمل و نقل عمومی و صرف غذا در رستوران ها و بسیاری از مکان های  دیگر از تخفیف بر خوردار شوند.

دانشگاه ها ی فنلاند

دانشگاه ها ی فنلاند  به صورت مستقل  برای پذیرش متقاضیان  عمل میکنند و هر دانشگاهی قوانین خاص خودرا در مورد مدرک ارائه شده توسط دانشجو دارند . در فنلاند پذیرش دانشگاه ها تقریبا به این شکل است که در مقاطع کارشناسی و ارشد در ترم پاییز دانشجو میپذیرند  و برای ترم بهار دانشجو نمیگیرند، اما برای پذیرش دکترا در دانشگاه ها قانون خاصی وجود دارد و باتوجه به ظرفیت دانشگاه ها دانشجو میگذیرند .

تحصیل در فنلاند

از مزایای تحصیل در فنلاند میتوان به بالا بودن کیفیت آموزشی در تمام مقاطع تحصیلی در  فنلاند اشاره نمود .شیوه تحصیل در فنلاند به صورت عملی است و دانشجو پس از یادگیری اصول آموزش خود را به صورت کاربردی به کار میبندد . برای ادامه تحصیل در این کشور از آنجایی که آموزش به زبان انگلیسی میباشد تسلط بر زبان انگلیسی و داشتن ایلتیس اکادمیک 6.5 ضرورت دارد

در حال حاضردانشجویان زیادی از بیش از 40 کشور دنیا در فنلاند مشغول به تحصیل میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *