معرفی کشور ایتالیا

معرفی کشور ایتالیا

زندگی در ایتالیا آرزوی بسیاری از مردم است. در این مقاله زندگی در ایتالیا که یکی از هشت کشور صنعتی دنیا بوده و به گفته کارشناسان مهد هنر اروپاست شرح داده شده است

قرار داشتن در حاشیه دریای مدیترانه، به‌تنهایی کافی است تا زندگی در ایتالیا را برای هرکسی به یک شرایط ایده ال تبدیل کند. حال اگر بگوییم این کشور به اذعان کارشناسان مهد هنر و فرهنگ اروپا شناخته شده و یکی از هشت کشور مهم و تأثیرگذار در صنعت دنیاست آیا نیاز به دلایل بیشتری دارید تا برای زندگی در ایتالیا ترغیب شوید؟! برای اطلاع از سایر شرایط زندگی در ایتالیا همچون خصوصیات اخلاقی مردم ایتالیا، جمعیت ایتالیا و حتی قیافه مردم ایتالیا، با این مقاله همراه باشید.

جمعیت ایتالیا

طبق آخرین سرشماری صورت گرفته جمعیت ایتالیا اندکی بیش از شصت میلیون نفر است. این جمعیت با تراکم 201 نفر در هر کیلومترمربع کنار هم زندگی می‌کنند که تقریباً چهار برابر تراکم جمعیتی ایران  (48 تن در هر کیلومترمربع) است. نیازی به گفتن ندارد که اکثر این جمعیت، یعنی بیش از 90 درصد آن را مسیحیان تشکیل می‌دهند. اگر قصد زندگی در ایتالیا را دارید آگاهی از این جزییات لازم و ضروری ست.

خصوصیات اخلاقی مردم ایتالیا

برای قضاوت در مورد خصوصیات اخلاقی مردم ایتالیا لطفاً فیلم‌های هالیوودی یعنی جایی که پدرخوانده و دارودسته سیسیلی‌ها مسئول تمام جرم و جنایت یک کشور هستند را کنار بگذارید. ایتالیایی‌ها مردمی خونگرم هستند و حتی برای اینکه شما احساس خوبی داشته باشید در تعریف از شما ممکن است تملق کنند. اگر قصد زندگی 

در ایتالیا را دارید باید بدانید سطح زندگی و رفاه در قسمت شمالی بالاتر از قسمت جنوبی ایتالیا است.

قیافه مردم ایتالیا

اگر برای عاشق شدن به ایتالیا می‌روید باید امیدوار باشید برای شروع زندگی در ایتالیا همسری زیبا خواهید داشت، زیرا مردم ایتالیا در بحث زیبایی جزو 15 کشور برتر دنیا هستند.

نام شهر های ایتالیا

ایتالیا از بیست استان تشکیل شده است و شاید جالب باشد بدانید که دو کشور که به‌صورت مستقل اداره می‌شوند در ایتالیا قرار دارند، یعنی واتیکان و سن مارینو. شهر رم پایتخت ایتالیا، با بیشترین جمعیت، مرکز استان لاتزیو است. این شهر در قسمت‌های مرکزی کشور ایتالیا و در جوار دریای مدیترانه واقع شده است. 

شهر های مهم

سه شهر مهم دیگر ایتالیا، میلان، ونیز و فلورانس هستند.

میلان شهری رؤیایی برای زندگی و تحصیل در ایتالیا است که به شهر مد معروف است. ونیز را به نام شهر کانال‌ها، شهر روی آب و زادگاه مارکوپولو می‌شناسند. فلورانس شهر هنر و معماری که ممکن نیست شما را تحت تأثیر قرار ندهد و همچنین یکی از مراکز مهم بازرگانی در اروپا محسوب میشود. پس اگر قصد سفر به ایتالیا را دارید هدف خود را مشخص کنید و به شهر مناسبی سفر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *