معرفی کشور آلمان

معرفی کشور آلمان

در مورد کشور آلمان بیشتر بدانیم

کشور آلمان به لحاظ جمعیت و موقعیت جغرافیایی :

کشور آلمان در همسایگی کشورهای لهستان ، جمهوری چک ، دانمارک ، فرانسه ، اتریش و هلند با جمعیتی حدودا 90 میلیونی از کشورهای درخشان اروپاست . برلین پایتخت این کشور است . شهر هامبورگ از جمله شهر های مهم و پر مهاجر کشور آلمان 16 ایالتی است .

 

آمار مهاجرت به کشور آلمان هر ساله بیشتر می شود و از کشور های متعددی از جمله ترکیه ، مجارستان ، ایتالیا ، روسیه ، کرواسی ، اتریش ، فرانسه ، پرتقال ، آمریکا ، اسپانیا و هلند و صربستان و بسیاری کشورهای دیگر مهاجر دارد .

زبان

زبان مردم آلمان دارای گویش های متعددی است از جمله ی آن ها بادی ، بایری ، فرانکی ، شوابی ، کلنی و ساکسی است .

کشور آلمان کشوری متمدن و با فرهنگ است که بسیاری از ارزش های انسانی را در قانون اساسی خود جای داده است . تعصب خاصی به زبان آلمانی در میان مردم این کشور دیده می شود .

مردم آلمان

مردم آلمان مردمی با اراده و اهل کار و نظم هستند به گونه ای که درصد بیکاری در میان مردم این کشور بشدت پایین است . بازار کار پررونقی دارد و از نظر اقتصادی در اروپا جز کشورهای برتر است .

کشور آلمان از بزرگترین کشورهای تولید کننده است و این شاید که نه ، حتما به دلیل ارتباط به هم پیوسته به دانشگاه های آلمان و صنعت کشور است . به همین سبب تحصیل در آلمان می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد .

کشور آلمان به لحاظ آب و هوایی بسیار متعادل است و علت آن بارش های معتدل باران است . بدین ترتیب که تابستانی گرم و زمستانی نسبتا سرد دارد .

مذهب مردم کشور آلمان مسیحیت است و دین اسلام نیز در رتبه ی دوم مذهبی در این کشور جریان دارد . به طور کلی همه ی ادیان در این کشور حتی در محیط دولتی آزاد است و تبعیضی برای ادیان قائل نشده اند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *