زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

همان طور که اطلاع دارید زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد مهرماه به اتمام رسید، متقاضیان ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه و نیمسال دوم توجه داشته باشند که در سال گذشته در نیمه دوم آبان ماه ثبت نام  بدون کنکور آزاد 96 آغاز شد، اما امسال برای متقاضیان نیمسال دوم و یا همان بهمن ماه در نیمه اول آذر ماه اعلام خواهد شد و دوستان می توانند ثبت نام خود را برای ورودی بهمن ماه به انجام برسانید.

در حال حاضر داغ ترین بحث آموزشی ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد، ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد می باشد. دانشگاه آزاد بهمن ماه اقدام به پذیرش تعداد زیادی از رشته ها می کند. متقاضیان بدون کنکور اطلاع داشته باشند که ثبت نام مرحله دوم در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

در اینجا سعی داریم شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد96 و زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نوبت دوم را خدمت دوستان به صورت مفید توضیح داده و ذهن مشغولی های داوطلبان عزیز را رفع نماییم.

 

زمان اعلام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نوبت دوم

 

ثبت نام ورودی بهمن ماه یا نوبت دوم عموما از آذر ماه آغاز می گردد. مهلت ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن معمولا حداقل 1 ماه می باشد. به این شکل که حداقل از یک ماه قبل از مهر ماه یا بهمن ماه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد آغاز می شود و تا یک هفته قبل از آغاز کلاس ها  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه ازاد ادامه دارد.

زمان و مهلت ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم(بهمن)

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی معمولا بیش از دو ماه می باشد بدین معنی که ثبت نام از اوایل آذر ماه شروع می شود و تا بهمن ماه مهلت ثبت نام برای داوطلبان وجود دارد. بدیهی است هر اندازه زمان از شروع ثبت نام بگذرد ظرفیت رشته ها به تدریج تکمیل می گردد و انتخاب های داوطلبان محدود تر می گردد. مهلت ثبت نام برای دوره دوم نیز از اواسط آذر ماه تا اوایل بهمن ماه می باشد.

نحوه ی ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 نیمسال دوم

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد به صورت کاملا اینترنتی خواهد بود و داوطلبان جهت ثبت نام می بایست به سایت مراجعه کرده و پس از تکمیل ثبت نام پرینت مربوط به تکمیل ثبت نام را دریافت نمایند و در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با دارا بودن دیگر مدارک برای ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دو مرحله ای شد

مرحله اول

ثبت نام اینترنتی و دریافت رسید انتخاب رشته

مرحله دوم

ثبت نام 10 مرحله ای اینترنتی قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه مربوطه

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران و کارشناسان مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور از جمله، انتخاب رشته بدون کنکور بهمن ماه، معرفی بازار کار رشته ها، لیست رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور، برنامه ریزی درسی کنکور دوستان خواهند بود.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *