تفاوت دوره تمام وقت با پاره وقت در دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد

تفاوت دوره تمام وقت با پاره وقت در دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد

تفاوت تمام وقت با پاره وقت در چیست؟

هزینه های پاره وقت با تمام وقت تفاوت دارد؟

کدام دوره به متقاضیان بدون کنکور پیشنهاد می شود؟

دوستان عزیز اطلاع داشته باشندتقسیم بندی دوره های پاره وقت و تمام وقت فقط برای متقاضیان رشته های غیر پزشکی می باشد. برای رشته های پزشکی پاره وقت در سیستم آموزشی کشور بدون کنکور و با کنکور نداریم.
در نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد خیلی از دوستان اطلاعات کافی در باب موضوع سیستم پاره وقت ندارند. سیستم پاره وقت به این معناست که بعضی از افراد شاغل، خانه دار و خیلی از افرادی که درگیر زندگی خود هستند و نمی توانند سر کلاس ها حضور یابند، معمولا برای انتخاب رشته دانشگاه پیشنهاد می شود. و اینکه این دوره پاره وقت باید از لحاظ حضور یافتن سر کلاس موردی نداشته باشند و زیاد سخت گیری انجام نشود. واحد ها و حضور در کلاس های دانشگاه پاره وقت معمولا باید توسط خود افراد مشخص و تعیین شود.
در دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد سیستم پاره وقت و تمام وقت وجود دارد که از لحاظ کلاسها و استادها هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها شرط مهم تفاوت در مدت زمان اتمام دوره و مقطع انتخابی می باشد.

شهریه ها و تفاوت دوره پاره وقت و تمام وقت

شهریه ها در دوره های پاره وقت با تمام وقت هیچ تفاوتی ندارد، به طوری که کمتر از تمام وقت هم می باشد.

تفاوت مدرک تحصیل بدون کنکور پاره وقت و تحصیل بدون کنکور تمام وقت

این دو نوع ثبت نام از نظر مدرک هیچ تفاوتی باهم در دفترچه ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم ندارند. حتی واژه بدون کنکور هم در مدرک ذکر نمی شود. نوع کلاس ها، اساتید، مکان برگزاری کلاس ها افرادی که با آزمون وارد شده تفاوتی وجود ندارد. به طور کلی بعد از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ورود به دانشگاه هیچ کس متوجه نمی شود که شما با آزمون یا بدون آزمون و یا پاره وقت و یا تمام وقت هستید به دانشگاه وارد شده اید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد در آذر 96 شروع خواهد شد، داوطلبان و متقاضیان بدون کنکور دانشگاه آزاد توجه داشته باشند در روزهای اول ثبت نام خود را انجام دهند در غیر این صورت ظرفیت ها تکمیل خواهند شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهریه دانشگاههای بدون کنکور، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، مهلت و زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد، نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *